Як прикрасити пасхальні яйця.

Традиція дарувати один одному яйця на християнську Пасху сходить до першого століття нашої ери. За легендою, яйце, подароване Марією Магдалиною римському імператору, офарбилося в червоний колір, коли він засумнівався в вести про воскресіння Христа. Відтоді найпоширенішим, хоча і не єдиним, кольором для пасхальних яєць став червоний або темно-коричневий.
Інструкція
1
Для фарбування великодніх яєць традиційно використовується цибулиння. Вона опускається в воду разом з ними, кип'ятиться до повного фарбування яєць. Колір виходить червоно-коричневий, різної насиченості залежно від часу варіння.
2
Щоб оживити яйця , зварені в лушпинні, їх іноді обгортають в шматки старих панчіх або колготок. Краю еластичної тканини пов'язують в міцний щільний вузол. Після варіння яйце покривається ледь помітним візерунком, що збігається з текстурою тканини, а на місці вузла виходить світле непрофарбовані пляма, часто у вигляді квітки.
3
В інших випадках панчіх замінюється листочком і ниткою. Лист прив'язується до яйця і опускається в воду. Поверхня шкаралупи під листом профарбовується слабо, виходить рельєфна форма. При бажанні можна поєднати два-три листка.
4
Шелуху останнім часом можна замінювати харчовими барвниками. Вони набагато більш різноманітні за кольором: червоні, рожеві, блакитні, зелені, жовті ... крім того, можна придбати спеціальні наклейки з символікою християнської віри і Пасхи.
5
Прикрасити яйця , точніше додати їм блиск, можна, завдавши тонкий шар соняшникової олії. Колір фарби, будь то харчовий барвник або цибулиння, стане більш глибоким, а поверхня - блискучою.