Як підібрати килим.

Колись давно килими вважалися розкішшю, їх могли дозволити собі лише забезпечені люди. У наш же час цей атрибут знаходиться мало не в кожному будинку. Вони створюють затишок в домі, служать джерелом тепла, а також є предметом інтер'єру.
Інструкція
1
Килими підбирають відповідно до кольору шпалер, штор, дизайну меблів і загальним інтер'єром. Якщо килим відмінно гармонує з кімнатою, то це показник гарного вкуса.- якщо на килимі більше 50% займає одна колірна гамма, то вона повинна повторюватися ще де-небудь в приміщенні, наприклад, ваза або картина; - не купуйте килим в колір шпалер, виняток можуть становити не однотонні кольори; - якщо килим має малюнки у вигляді геометричних фігур, то краще малюнки повторити ще де-небудь, наприклад, на картині або на оббивки дивана.
2
Також слід подумати заздалегідь: який за розміром килим вам потрібен. Великий розмір килима - сформує вигляд кімнати в цілому; середній - виділить певну зону; маленький - прикрасить певні місця кімнати, наприклад, камін.
3
Існують два види килимів: штучні і натуральні. Натуральні килими коштують чимало, але прослужать вам довго. За ними потрібен ретельний догляд. Штучні килими, навпаки ж, легкі в догляді, але при терті утворюється статична електрика, яка несприятливо впливає на здоров'я людини.
4
Також килимове покриття може бути забарвлене натуральною фарбою, а може і штучною. Другий вид може викликати алергічні реакції, але вони більш стійкі, ніж натуральні.
5
Килими існують з ворсом і без нього. При покупці килима в передпокій або в коридор, слід зупинити свій вибір на килимі з низьким ворсом, а також з темним відтінком. Це допоможе уникнути вам швидкого забруднення, а також дасть можливість без праці очистити бруд.
6
Килим для спальні повинен бути м'яким, з довгим ворсом і теплим відтінком, щоб не дратувати психіку. У вітальні краще постелити килим з щільними волокнами. Для дитячої кімнати підійдуть килими з дитячим малюнком або із зображенням тварини, також він повинен бути м'яким на дотик і легко чиститися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1X8aJ4kc3tg