Як закачати картинки в телефон.

Додати картинки в стільниковий телефон досить просто. Існує безліч різноманітних варіантів для реалізації даної ідеї. Слід розглянути кожен окремо і вибрати найбільш зручний.
Інструкція
1
Перш за все, самий елементарний метод здійснення - це завантажити картинки за допомогою платної послуги SMS/MMS. У багатьох газетах/журналах дана опція написана прямо. Там картинки розміщуються на рекламної сторінці з попереднім переглядом. Можете вибрати будь-яку вподобану і замовляти. Однак, звичайно, це найбільш обмежена послуга. Маленький вибір картинок і потрібно платити гроші.
2
Також, за допомогою телефон а можна ввійти на спеціальний wap-сайт. Приміром, присвячений виключно картинкам і безкоштовний (наприклад, http://samsik.ru/). Мінусом подібного способу є умовна вартість послуги (залежно від тарифного плану) але вибору більше, накачати картинок можна більше, та й дешевше це, ніж перший варіант.
3
Одним з безкоштовних і простих способів є передача файлів (у тому числі картинок) за допомогою Bluetooth. Дана технологія доступна практично на всіх моделях мобільного телефон а, починаючи з початку XXI століття. За цим, найімовірніше, є практично у кожного. Для передачі файлів через Bluetooth достатньо активувати його на телефон е, і передавати картинки з одного телефон а на іншій. Або, якщо купити USB Bluetooth, то можна обмінюватися файлами між комп'ютером і стільниковим телефон ом. Недолік даного способу в швидкості передачі файлів. Це підходить для передачі одного або декількох файлів, але для передачі одразу тисяч файлів, він не дуже ефективний і може зайняти багато часу.
4
Найбільш зручним способом передачі картинок, є прямий зв'язок мобільного з комп'ютером. Або через USB + спеціальна програма для вашої моделі мобільного телефон а, або за допомогою кардрідера. Враховуючи той факт, що в сучасних мобільних телефон ах пам'ять вже давно обчислюється як гігабайти, можна спокійно скачати в інтернеті: «добірку картинок для мобільного телефон а», де містяться тисячі картинок . Або завантажуйте які завгодно картинки на свій смак і переносите на мобільний. За допомогою даного способу, скинути їх на телефон займе трохи часу.