Як оформити будинок в стилі іспанського Середземномор'я.

Іспанська середземноморський інтер'єр характерний теплими і привабливими тонами, схожими на атмосферу місцевості, де зародився цей стиль декору. Йому властиві світлі і різноманітні тони, при цьому спокійні і безтурботні.

Можна вибрати більш недбалий, або навпаки, строгий варіант декору, залежно від вашого смаку. Секрет інтер'єру, який сподобається вам і вашим гостям, полягає в умінні використовувати кольору і текстури для створення особливої атмосфери вашого будинку.

1. Оформіть кімнати так, щоб привнести іспанську і середземноморську атмосферу. У цих стилях застосовуються теплі кольорові гами, щоб гості відчували себе як вдома. Золотисті забарвлення роблять кімнати привабливими. Вивчіть різноманітність кольорів від гірчично-жовтого до цегляно-червоного. Помаранчеві тони - ще один спосіб підкреслити теплоту цих стилів в оформленні. Врівноважувати теплі тони плямами прохолодних, таких як синій і білий, в вазах, картинах і світильниках.

2. Покрийте стіни венеціанською штукатуркою або ліпниною, щоб створити атмосферу іспанського Середземномор'я в будинку. Спробуйте цей варіант на одній стіні, якщо не впевнені, що готові переробити так весь будинок.

3. Вибирайте рельєфну меблі, щоб підкреслити ефектну атмосферу іспанського середземноморського декору. Масивні, декоративні предмети меблів зі складним орнаментом добре підходять до такого стилю в інтер'єрі. Шукайте рельєфні гардероби та середні комоди, щоб надати вашим кімнатам характер.

4. Декоруйте з метою додавання текстури в ваші апартаменти. В іспанському середземноморському інтер'єрі використовується різноманітність текстур, в тому числі гобелени, декоративне литво, кошики, кераміка і мозаїчний кахель. Використовуйте ці текстури, щоб створити унікальний стиль кімнат. Можна постелити рельєфні килимки, щоб підкреслити загальну атмосферу приміщення.

5. Виберіть віконні драпірування насичених і привабливих квітів. Використовуйте рухливі тканини, що поєднуються з відтінками і текстурами оформлення кімнат. Якщо кімната здається легкою, виберіть легкий матеріал, наприклад, світлий, тонкий і повітряний бавовна. Якщо кімната наповнена кольоровими візерунками, ви, швидше за все, виберіть віконну драпіровку, яка вливається, а не виділяється. Оцініть зовнішній вигляд кімнати в цілому, коли вибираєте віконну драпіровку. Не потрібно, щоб вона дисонувала або придушувала решті декор.