Як досягти мети в житті. Як добится цілей психологія.

Життєва мета повинна бути у кожної людини. Вона нагадує про те, чого він добився і яких висот ще не досяг. Можливо, ви думаєте, що мета зовсім не потрібна, але це не так. Вона стимулює фокусувати свої сили, енергію і час на досягнення поставленого результату. Допомагає відкинути все, що заважає і відволікає. Щоб домогтися бажаної мети , потрібно правильно поставити її перед собою.
Інструкція
1
Поставте перед собою мету. У тихій обстановці подумайте: чого ви хочете домогтися або досягти найбільше? Як би ви хотіли жити через 10 років? Бути може, це карколомна кар'єра, або затишний будиночок на березі моря? Наприклад, це може бути так: я живу в тихому селі на березі річки, у мене відмінний сад, двоє дітей, коханий чоловік, і я творець великої корпорації. Не соромтеся мислити широко. Продумайте всі деталі якомога точніше: якщо будинок, то скільки там буде поверхів, скільки кімнат і так далі. Стався до цього дуже серйозно, пам'ятайте - це ваша мета життя! Мета повинна бути реальною і досяжною в той термін, який ви встановили.
2
Розбийте глобальну мету на етапи. Наприклад, ви вирішили побудувати триповерховий особняк. Це і є ваша глобальна мета. Тепер вам потрібно розбити її на кілька дрібних цілей: створити проект будинку, знайти місце для нього і накопичити грошей. Тепер ми отримали головну мету, розбиту на проміжні етапи.
3
Розбийте проміжні мети на дрібніші етапи. Наприклад, ви визначилися з сумою на будівлю будинку. Далі ми беремо проміжну мету і розбиваємо її на дрібні етапи. Це важливий момент - для мети потрібно встановити обмеження за часом, інакше досягнення її займе все ваше життя. Напевно, ви задалися питанням, якщо все так просто, то чому так мало людей досягають бажаного результату? Відповідь проста: більшість людей не використовують свій потенціал на 100%. Більшість людей займаються вивченням теорії, а люди, які домагаються результату, використовують досвід і знання, накопичені поколіннями людей, застосовуючи їх на практиці.
4
Щодня аналізуйте досягнення мети . Не варто пускати досягнення мети на самоплив. Щодня контролюйте проміжні етапи її реалізації. При дотриманні всіх етапів досягнення мети , вас обов'язково чекає успіх.
Зверніть увагу
Ви повинні пам'ятати, що для мети потрібно встановити обмеження за часом, інакше досягнення займе все ваше життя.