Як повернути свій колір волосся після фарбування. Як отримати свій колір волосся після знебарвлення.

Досить часто після численних експериментів по зміні кольору волосся жінка приходить до висновку, що самий відповідний для неї відтінок - це все-таки свій природний. Але як повернути свій колір волосся, якщо він давно похований під численними шарами фарби і знебарвлення?
Інструкція
1
Найпростіший, природний і найменш травматичний спосіб - це дочекатися, поки відросте нове волосся і зістригти пофарбовані кінці. Але, по-перше, такий метод може зайняти дуже багато часу, а по-друге, природний відтінок ймовірно буде істотно відрізнятися від фарбованого волосся, надаючи зачісці неохайний і занедбаний вигляд.
2
Більш оптимальним варіантом повернути свій колір волосся після фарбування буде вдатися до делікатної фарбі, близької до природного відтінку. Якщо після багаторазових і багаторічних фарбувань вже складно пригадати, яким був природний відтінок волосся, можна подивитися на свої брови (якщо вони не пофарбовані) або дочекатися, поки трохи відросте коріння волосся. І вже за кольором коренів підбирати відповідну фарбу.
3
Такий спосіб рівномірного фарбування добре підійде брюнеткам і шатенкам, раніше освітлювали волосся. Але ось блондинкам, що прагнуть повернутися від темних тонів до природного золотистому або попелястому, доводиться набагато важче. Повторне зафарбовування їм нічого не дасть, оскільки треба знайти спосіб перейти від темних тонів до світлих. Варіант з короткою стрижкою теж далеко не всім підходить - надто шкода відмовлятися від довгого волосся через невдалий відтінку.
4
У подібній ситуації можна двома шляхами повернути собі світле волосся. Більш короткий варіант: звернутися в салон, щоб зробити особливу процедуру змивки барвника. По суті це те ж саме знебарвлення і теж псує волосся, але професійний майстер зможе знизити шкоду від цієї процедури до мінімуму. Знебарвлені волосся потім зафарбовуються в тон, близький до натурального - золотистий, попелястий або світло-русявий.
5
Другий спосіб повернення світлого волосся більш клопіткий і тривалий за часом, але менш шкідливий для шкіри голови і волосяних цибулин. Він полягає в поступовому періодичному мелірованії волосся і фарбування їх світлими «пір'ям». Будь-яка фарба, навіть найстійкіша, з часом змивається, тому основне завдання мелірування тут - створити м'який, непомітний перехід від темного тону до більш світлого без радикальних змін. З часом у міру відростання світлих коренів і змивання фарби, світлих пасом і пір'їнок робиться все більше по всій довжині волосся. Таким чином відбувається поступова заміна більш темного тону на світлий.
Зверніть увагу
Є спеціальна смивка для волосся (estel), в проф.парікмахерскіх магазинах продається, коштує порядку 350-370рублей. На коробочці все написано, як користуватися. Єдине, не дуже приємно пахнутиме під час змивання, добре провітрюйте приміщення.
Корисна порада
Щоб повернути колір вашим волоссю, потрібно враховувати один нюанс - для цього потрібен час. Відрощувати волосся свого тону потрібно буде довго, поступово зістригаючи забарвлені кінчики. Складніше повернути свій колір волосся, якщо ви перефарбувалися в рудий колір або інші червоні тони. Тільки в перукарнях Вам можуть запропонувати спеціальні осветляющие професійні засоби.
Жінки не можуть жити без експериментів над своєю зовнішністю. Стрижки, мелірування, фарбування одна за одною - і ось, ви вже насилу згадуєте, який у вас натуральний колір волосся. І ви приймаєте рішення побути в натуральному колір е. Тільки як його повернути, ви не знаєте.
Вам знадобиться
  • Фарба для волосся, близька до вашого натурального відтінку, засоби для декапажа, маска для волосся, послуги перукаря.
Інструкція
1
Отрастите волосся и і острижися пофарбовані кінці волосся. Це найбезпечніший і мало витратний спосіб, але і найтриваліший. Не кожна жінка погодитися ходити з недоглянутими відрослими корінням кілька місяців.
2
Якщо ви володарка чорних або дуже темних натуральних волосся, ви можете пофарбувати волосся и в колір , максимально близький до натурального. Для цього необхідно дочекатися, коли коріння волосся трохи відросте, підібрати фарбу і виконати процедуру.
3
Якщо ви володарка натуральних світлих волосся, пофарбованих в темніший колір , по вам найкраще звернутися в перукарський салон. Там фахівець акуратно і дбайливо зробить спеціальну процедуру змивки фарби і офарбить ваші волосся и в колір , ближчий до натурального.
4
Якщо ви фарбували до цього волосся и професійної мелкомалекулярной фарбою, то можна без особливого ризику провести процедуру і вдома, застосувавши для змивання фарби деколорант. Після процедури змивання старого барвника нанесіть на волосся и легку професійну фарбу вашого натурального відтінку.
5
Якщо ви фарбували волосся и простий побутової фарбою, то необхідно провести процедуру лужного декапажа за допомогою порошку. Дуже важливо правильно змивати фарбу. При нанесенні засобу волосся и треба періодично витягати вниз і наносити фарбу, починаючи з кінчиків волосся, а вже потім, при необхідності, нанести і на корені.
Зверніть увагу
при проведенні дукапірованія ні в якому разі не можна скручувати оброблені розчином волосся. Треба залишати їх в розпущеному стані. Інакше фарба може зійти плямами.
Корисна порада
Від усіх процедур змивання фарби і нового фарбування волосся зазвичай сильно страждають. Необхідно використовувати маски, лосьйони, сироватки для волосся.