Як робити колесо без рук.

Колесо без рук також називається «арабське сальто». У спортивній термінології поняття «сальто» позначає обертальний переворот на 360 градусів і більше з місця за допомогою обертання через голову на ноги. Арабське сальто - це бічний переворот з угрупованням. Виконується з одного або двох ніг. Цей акробатичний прийом використовується при різних видах бойового мистецтва і є серйозним ударом в область голови.
Інструкція
1
Розминка повинна включати наступні елементи: - встаньте, розведіть ноги на ширину плечей, рук і розкиньте в різні боки. Доторкніться ногою до рук і. Рухи повинні виконуватися повільно, поступово посилюючи швидкість;
2
- розставте ноги так, як ніби ви збираєтеся сісти на шпагат. Тіло при цьому має бути рівним. Стривайте так кілька хвилин, щоб м'язи звикли до розтяжці;
3
- поставте ноги на ширину плечей, потім підніміть ногу, а тіло при цьому нахиліть в протилежну сторону. Доторкніться рук ой до підлоги, після чого поверніться у вихідне положення;
4
- в позиції «стоячи на рук ах» постарайтеся зробити крок рук ами. У перший час робіть дану вправу за допомогою помічника або спираючись на стіну.
5
- підійміть рук і вгору і поставте їх на ширину плечей, на відстані одного кроку від себе опустіть рук і на підлогу, нахиляючись вперед. Потім швидким рухом підніміть ноги вгору. У стійці на рук ах стояти рівно протягом хвилини;
6
Після виконання цих вправ можна приступати до виконання колеса без рук. Спочатку підніміть одну ногу, переносячи всю вагу вперед.
7
Змахніть рук ой по траєкторії сальто, другий рук ой робіть мах за корпус тіла. Коли обидві рук і розставлені на ширину плечей і дивляться вперед - робіть бічний нахил корпусом.
8
Перш ніж приступити до виконання колеса без рук, слід розім'ятися, так як попередній розігрів м'язів допоможе уникнути травм. В розминку обов'язково включите дане сальто, зробіть його спочатку з використання обох рук, після вже перейдіть до колеса з опорою на одну рук у.
9
Слідом підійміть провідну ногу слідом за собою і розгорніть ступень по траєкторії колеса. Потужний мах і колесо зроблено.