Як заварити чай кудін. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Кудин - це своєрідний чайний напій, листя якого виготовлені з вічнозеленого і широколистого рослини падуба. Скручений лист цієї рослини за своєю формою нагадує веретено. Про цілющі властивості чаю можна говорити без зупинки. Цей чай має протизапальні та жарознижуючі властивості, знижує кров'яний тиск, має сечогінну властивість, знімає похмільний синдром і виводить з організму шлаки, покращує травлення і покращує тонус. Колір напою може бути від світло-жовтого до яскраво-зеленого, а гіркуватий на смак чай, змінюється солодкуватим присмаком.
Вам знадобиться
    • Чай кудін,
    • вода,
    • стакан.
Інструкція
1
Ополоснуть келих окропом.
2
Покласти в келих один лист Кудіна скрученого в спіральки. З розрахунку один лист на одну людину.
3
Закип'ятити воду в чайнику і почекати поки температура спаде до 80 градусів. Якщо заварювати чай крутим окропом, він стане дуже гіркий і пити його буде практично неможливо. Тому важливою властивістю в заварюванні чаю є температура води.
4
Залити воду в стакан, накрити кришкою і настоювати 15-20 секунд (не більш ніж). Цукор в чай додавати не потрібно.
5
Зробивши все правильно, ви відчуєте насичений і терпкий аромат. А смак гіркоти плавно змінюється ледь відчутним солодкуватим присмаком.
6
Заварювати чай кудін можна кілька разів, при цьому потрібно збільшувати час настоювання.
Корисна порада
Чай Кудін перекладається з китайської мови як гірка трава, цей чай дійсно гіркий на смак. Тому дуже важливо враховувати температуру заварювання. Корисною властивістю володіє чай для хворих цукровим діабетом - нормалізує рівень цукру в крові. При перших ознаках застуди - випийте чашечку чаю кудін, він, безсумнівно, полегшить ваш стан. Адже цей чай має протизапальну, бактерицидну і антисептичну дію.