Як зробити прилад нічного бачення.

Збираючись на полювання, риболовлю в нічний час доби або ж сторожа какой то об'єкт, буде потрібно мати при собі прилад нічного бачення . З його допомогою ви завжди зможете тримати ситуацію під контролем і знайти потрібні вам предмети в темряві.
Вам знадобиться
  • 2 пластинки зі скла, сульфід цинку, мідь, хлорид олова, срібло, суміш сірки і дихромата калію, порцелянова чашка, SnCl2, електропіч, металева пластинка, тестер, фотополупроводніка, пінцет, лак, гумові рукавички, концентрований розчин лугу, скляна паличка, кристалики ZnS, проводки, об'єктив від фотоапарата, двоопукла лінза
Інструкція
1
Опустіть скла в суміш сірки і дихромата калію. Потримайте їх 4 години і просушіть.
2
SnCl2 покладіть в миску і поставте в піч. На відстані 10 см над нею закріпіть скла.
3
Накрийте чашечку металевою пластинкою і включите піч. Дочекавшись розігріву до 400 градусів, вийміть пластину.
4
Дочекайтеся освіти токопроводящей поверхні і залиште скла в печі до охолодження. Перевірте покриття, використовуючи заздалегідь підготовлений тестер.
5
Нанесіть на одну з пластин (на сторону без токопроводящего покриття) лак.Затем нанесіть фотополупроводніка. Використовуйте для цього дії пінцет, тримаючи при цьому платівку вертикально.
6
Одягнувши рукавички, влийте розчин лугу в посудину з пластинками і перемішайте, використовуючи трубочку зі скла.
7
Через 10 хвилин вийміть пластину і промийте її під струменем води, ретельно висушіть.
8
Покладіть в чашечку срібло і повторіть попередні кроки, тільки збільшивши градуси до 900. Покриття нанесіть на пластину, де є фотополупроводніка.
9
У вас утворюється дзеркальна плівка. Далі приготуйте люмінофор, використовуючи ZnS. Повинен вийти безбарвний порошок.
10
Змішайте лак і кристали. Вилийте цю суміш на платину з срібним покриттям для повного розтікання по поверхні. Зверху покладіть пластину з токопроводящим покриттям і натиснете для найкращого скріплення.
11
Після нанесення струмопровідного покриття закріпіть проводки по краях пластин.
12
Проведіть герметизацію і зберіть прилад нічного бачення , використовуючи лінзу, об'єктив від фотоапарата і наявну схему.
Зверніть увагу
Всю роботу проводите в рукавичках, інакше лужні елементи можуть нанести шкоду вашим рукам. Не поспішайте, виконуючи роботу, будьте послідовні й уважні.
Корисна порада
Підготуйте схему для виконання роботи - так буде простіше передбачити всі деталі. Не варто забувати, що проводки кріпляться відразу ж після нанесення струмопровідного покриття.
Бачити в темряві як вдень - мрія дитинства кожного хлопчиська. Ти бачиш, а тебе ніхто не бачить! Це можливо, якщо є прилад нічного бачення . А адже ПНВ можна зробити своїми руками, в домашніх умовах! Для цього необхідно лише згадати шкільні уроки хімії.
Вам знадобиться
  • - муфельная або електропіч;
  • - короткофокусний об'єктив;
  • - двоопукла лінза;
  • - речовини і реактиви зі шкільної хімлабораторії.
Інструкція
1
Дві скляні пластинки опустіть в суміш з сірчаної кислоти (H2SO4) і дихромата калію (К2Сг2О7). Після закінчення 4-х годин просушіте.Хлорід олова (SnCl2) покладіть в порцелянову чашечку і помістіть в муфельну піч. Через брак муфельній, можна використовувати електропіч. На відстані 8-10 см над чашкою закріпіть стекла. Чашечку накрийте металевою пластінкой.Когда температура в печі підніметься до 400-480 градусів, металеву пластину приберіть. На стеклах незабаром утворюється дуже тонке струмопровідні покриття.
2
Потім на одну з пластин необхідно нанести фотополупроводнік.Он приготавливается шляхом злиття рівних кількостей 3% -ного розчину тіо-карбомида Na4 C (S) NH2 і ацетату свинцю (6% -ний розчин). Нанесіть на вільну від струмопровідного покриття сторону пластини лак, потім вертикально, за допомогою пінцета, опустіть її в отриманий раствор.Теперь, обов'язково в гумових рукавичках, налийте в посудину з пластиною концентрований розчин лугу і дуже акуратно перешкодьте скляною паличкою, не зачіпаючи пластіни.Через приблизно 10 хвилин пластинку вийміть і ретельно вимийте в дистильованої воді. Висушіте.Снова в піч поставте чисту фарфорову чашку, тепер з сріблом, і помістіть над нею оброблювану пластину. Повторіть процес, тільки тепер підійміть температуру до 900 град. Доможіться отримання дзеркальної плівки на пластині.
3
Для виготовлення люмінофора на другий пластині знову приготуйте піч. На цей раз в порцелянову чашечку покладіть кристалики міді і кристалики ZnS в пропорції: ZnS - 100%, Сu (мідь) - 10%. В печі проходитиме процес циркуляції парів міді і проходження їх між кристалами. Ні в якому разі не розмелюють отримані кристали. В результаті повинен вийти безбарвний порошок.
4
Тепер змішайте цапонлак з кристалами. отриману суміш вилийте на пластину з шаром з серебра.Когда суміш повністю розтечеться і утворюється рівна поверхня, накладіть другу пластину на лак і злегка стисніть. (Не забудьте після нанесення струмопровідного покриття припаяти проводки по краях пластин) .Загерметізіруйте отриманий прилад нічного бачення.
5
Зберіть схему генератора високої напруги.
6
Зберіть сам прилад. Об'єктивом до нього може послужити об'єктив від будь-якого короткофокусного фотоапарата, як окуляра можна використовувати будь-яку двоопуклу лінзу.После остаточного складання перевірте ще раз всі з'єднання і включайте. На вашому ПНВ тихо запищите трансформатор - работает.Ізображеніе може з'явитися не відразу. Змінюйте частоту генератора, рівень напруги. Ставте максимальну чувствітельность.І - користуйтеся.