Як прикрасити інтер'єр спальні вінтажним туалетним столиком.

Старовинні туалетні столики допомагають створити зону в спальні, в якій можна неквапливо чепуритися. Якщо вам попадеться такий туалетний столик, про який ви мріяли, ця знахідка може вас надихнути на зміну декору всій спальні. Залежно від вашого бюджету і часу, який ви готові витратити, можна повертатися до цього заняття час від часу, поступово збираючи інші вантажні предмети інтер'єру, або ж оновити кімнату за допомогою декількох деталей і свіжим шаром фарби.

Яким би шляхом ви не пішли, бажаючи прикрасити спальню старовинним туалетним столиком, зрештою ви будете почувати зіркою старого кінематографа, що сидить на милому мініатюрному пуфі перед дзеркалом, легкий вигин якого обрамляє ваше особа.

1. Нехай вінтажний туалетний столик стане джерелом натхнення для оновлення дизайну спальні. Вивчіть цей предмет обстановки, щоб зрозуміти, яка ще меблі могла сусідити з ним у той час в спальні. Відшукайте схожий комод і ліжко в мережі або в антикварній крамниці, щоб дотримати історичну достовірність в інтер'єрі. Також можна еклектично поєднувати туалетний столик з предметами обстановки з інших епох. Поставте білий туалетний столик 1920-х років, фарба на якому чарівно потріскалася, поруч з поіржавілими кованої металевої гратами від ліжка 1940-х років. Врівноважувати романтику чистими лініями сучасного столу зі світлого дерева і такого ж набору полиць. Подумайте про поєднання сучасних меблів з вінтажним туалетним столиком. Замініть розбите дзеркало новим круглим дзеркалом без рамки, яке вішається на стіну. Знайдіть нове ліжко з невидимою рамкою, щоб претензійний предмет меблів 1970-х років відзначався без будь-якої конкуренції.

2. Пофарбуйте стіни і підлоги, щоб підкреслити красу старовинного туалетного столика. Видаліть шпалери, що приховують столик і замініть їх фарбою контрастного відтінку. Спробуйте охру або блакитний гібіскус, щоб відтінити туалетний столик в кремових тонах. Візьміть ідеї поєднання кольорів з журналів. Спробуйте кольору, які вам більше подобаються, пофарбувавши кілька смуг на стіні біля туалетного столика і оцінивши їх вид у різний час доби, при природному і штучному освітленні. Пофарбуйте тьмяний дерев'яна підлога шаром яскраво-білої фарби, щоб він відображав світло і компенсував темні меблі. Не соромтеся в виборі яскравих фарб, якщо ви збираєтеся оформити спальню в екзотичному стилі. Примусьте червоні стіни і підлогу грати разом з майстерно позолоченим лаком зеленим туалетним столиком. Як тільки ви виберете кольору, дотримуйтеся їх, і пам'ятайте, що завжди можна перефарбувати, якщо не сподобається.

3. Додайте деталей в вашу спальню, щоб максимізувати ефект вантажного туалетного столика. Пошукайте принти і тканини з тієї ж епохи. Продумайте меблі в стилі 1967 року, що постільна білизна з психоделічним малюнком і плакат Барбарелли. Поєднуйте туалетний столик 1940-х років з круглою, вишитій бісером зеленої вельветовій подушкою для стільця, постільною білизною свіжого кремового відтінку, сатиновими покривалами декількох відтінків зеленого на ліжка, та прозорими сріблясто-білими фіранками, і ви отримаєте чарівність старого Голлівуду. Прямокутна настільна лампа з 1980-х додасть загадки еклектично оформленої винтажной спальні. Купуйте функціональні аксессурари, такі як годинник, шкатулки для прикрас і навіть тапочки і нічні сорочки на ринках старовинних речей, щоб і далі підлаштовувати під себе дизайн спальні.