Як виростити перець солодкий.

Солодкий перець прийшов до Європи після відкриття Америки, він родом з Мексики. Перець - це смачний і корисний овоч із сімейства пасльонових. Він містить дуже багато поживних речовин, більше, ніж помідори або баклажани, а вітаміну С в плодах перцю більше, ніж в будь якому іншому овоче. Вирощувати перець не так-то складно, головне - пам'ятати, що він дуже теплолюбний.
Інструкція
1
Спочатку треба посіяти насіння перцю на розсаду. Зробіть це в кінці січня. Заповніть грунтової сумішшю розсадні ящики або інші ємності, зволожите землю, зробіть в ній борозенки. У ці борозенки покладіть насіння з кроком 2 см. Глибина загортання насіння має бути 1-1,5 см. Засипте борозенки грунтової сумішшю, закрийте ємність з насінням склом або прозорим поліетиленом.
2
Коли з'являться сходи, плівку або скло зніміть, полийте маленькі перчики. Коли вони підростуть до появи 2-3 справжніх листочків, розсаду треба пікірувати, тобто пересадити в окремі ємності. Перед пікіровкою зволожите землю, акуратно вийміть кожен перчик з грудкою землі і пересадите його в окрему ємність. Поглибивши до сім'ядольних листочків. Чудово підійдуть для цієї мети звичайні пластикові стаканчики або баночки з-під йогурту, сметани, морозива. Після пересадки розсаду треба полити і удобрити.
3
Коли прийде час, розсаду висадіть на грядку. Поливайте перці теплою, відстояною водою, регулярно рихлите грунт на грядці, підсапуйте рослини. Головне - створіть перцям тепло. Для цього краще всього використовувати невелику тепличку з одного дверкою. Там перцям буде жарко і сиро - то, що для них і треба. Поливайте перці не менше 1 разу на тиждень. 2-3 рази за сезон підгодовуйте їх. Тоді отримаєте хороший урожай.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fyHtsquVSyM