Як витягнути музику з ігор.

Під час ігри за комп'ютером багатьом користувачам запам'ятовується її музичний супровід. Сьогодні абсолютно кожен геймер може витягнути з ігри сподобався йому музичний трек.
Вам знадобиться
  • Комп'ютерна гра, комп'ютер.
Інструкція
1
Слід зазначити, що всі процеси, реалізовані в комп'ютерній грі, піддаються витяганню в окремий файл. Для цього може знадобитися спеціальне ПЗ. Сьогодні з ігри можна витягти її графічні елементи, відеоролики, а також музичний супровід. Тоді як витяг графіки в певних випадках не представляється можливим без використання спеціальних програм, музика і відео витягується з ігри натисканням пари клавіш.
2
Якщо вам необхідно витягти з ігри музичну композицію, вам потрібно виконати наступні дії. Відкрийте кореневу папку встановленої ігри і відшукайте в ній розділ Data або ж Gamedata. Дана папка містить в собі всі мультимедійні вкладення, які використовуються грою. В папці вам потрібно відкрити розділ Sounds, в якому представлені всі звукові ефекти і доріжки, відтворювані ігровим процесом. Дані файли ви можете відкрити будь-яким про ігри вателем, встановленим на ваш комп'ютер.
3
Частина ігор може не передбачати наявності вищеперелічених папок. У більшості випадків аудіофайли в таких іграх розміщені прямо в кореневій папці ігри . Щоб витягти потрібний вам трек, відкрийте папку з грою і зайдіть в розділ Audio, або Sounds, після чого, скопіюйте потрібний елемент в певне місце.