Як вирівняти колір волосся. Вирівнювання кольору волосся.

Велика кількість сучасних засобів для фарбування волосся постійно провокує на експерименти. Так часто хочеться спробувати щось нове, радикально змінити образ, знайти нові грані своєї краси. На жаль, не завжди подібні експерименти закінчуються вдало. Через численні і частих фарбувань волосся и можуть придбати зовсім не той колір, що планувався. І особливо неприємно, коли фарба лягає нерівномірно, виділяючи то коріння, то кінці волосся більш яскравими відтінками.
Інструкція
1
Вирівняти колір волосся можна кількома способами. Вибір методу тут залежить від конкретної ситуації і вихідного стану волосся . Так само має значення те, якого результат ви хочете добитися в результаті: повернути свій природний колір, надати волосся ам однорідний відтінок або добитися якогось абсолютно певного тону.
2
Дуже часто нерівномірний колір волосся виходить при багаторазовому повторному фарбуванні, коли нові шари фарби наносяться на ще не зійшли попередні. В результаті коріння волосся можуть значно відрізнятися по колір и від кінчиків, а окремі пасма некрасивими пір'ям вибиватися із загальної картини. Вирішити цю проблему можна двома способами.
3
Якщо в результаті невдалого знебарвлення одна частина волосся освітлилася більше ніж інша, можна повторно освітлити волосся и до повного білого стану, тобто видалити природний пігмент, а потім пофарбувати їх в будь-який бажаний колір. В цьому випадку нова фарба ляже рівномірно і акуратно по всій довжині волосся .
4
Якщо ж не хочеться мучити волосся и повторним обесцвечиванием, нерівномірне забарвлення можна замаскувати за допомогою тонування більш темним відтінком. В цьому випадку маскирующую фарбу треба підбирати відповідно до найбільш темними ділянками своїх волосся . Після фарбування вся зачіска буде виглядати однотонною.
5
Часто проблема з нерівномірно забарвленими волосся ами виникає при відрощування раніше освітлених волосся . Дуже неприємно і неакуратно виглядають відросло темні корені по контрасту з вибіленими кінчиками. У цій ситуації потрібно скористатися фарбою, максимально відповідної за тону до колір у своїх природних волосся . Важливо пам'ятати, що зафарбовуються спочатку знебарвлені кінці, а через 15 хвилин фарба наноситься на коріння і рівномірно розподіляється по всій довжині волосся . Такий прийом дозволяє отримати прекрасні рівномірно забарвлені волосся и, що виглядають абсолютно природно.
Ідеально рівні, гладенькі волосся - заповітна мрія багатьох дівчат, чиї волосся не є такими від природи. Хвилясті гладкі пасма привертають увагу, роблять жінку притягательнее, жіночність та сексуальність, а також вони є відмінним способом змінити імідж, якщо ваші волосся від природи в'ються, і ви завжди носили пишні зачіски. Як правильно розгладити волосся , що не завдавши їм шкоди процедурами вирівнювання?
Інструкція
1
Якщо ваші волосся не дуже довгі, і у вас є кругла щітка для укладки і потужний фен - скористайтеся ними для створення ідеально гладкою зачіски. Вимийте волосся і нанесіть на них мус для укладання або випрямлення, після чого акуратно витягайте пасма круглою щіткою, спрямовуючи на них в цей час струмінь не сильно гарячого повітря з фена.
2
Продовжуйте намотувати і витягати пасма на круглу щітку і підсушувати їх, поки не укладете всі волосся . В кінці, щоб закріпити укладку, збризніть зачіску лаком.
3
Ще один поширений метод, що дозволяє випрямити волосся - електричний праску-щипці, який обов'язково повинен мати терморегулятор, і бажано - керамічні робочі пластини, які більш безпечно впливають на волосся і не шкодять їм. Волосся, випрямлені праскою, вимагають згодом особливого дбайливого догляду і відновлення.
4
Перед використанням щипців нанесіть на волосся термоактивне молочко і злегка підсушіть, після чого розгладжуйте кожну окрему пасмо праскою, направляючи його від коренів до кінчиків, починаючи з потилиці. Закінчивши випрямлення, збризніть волосся засобом для укладки.
5
Також випрямити волосся можна хімічним шляхом, і цей спосіб доступний тільки в спеціалізованому салоні. Випрямлені хімічним методом волосся не можна сушити феном - сушіть їх тільки природним шляхом. Крім того, використання хімічних засобів негативно впливає на здоров'я вашого волосся, тому краще використовувати більш щадні методи.
6
Наприклад, якщо ви хочете, щоб волосся не мали дзеркальної гладкості, а просто були трохи пряміше, ніж зазвичай - використовуйте шампуні і кондиціонери для розгладження кучерявого волосся.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zDsZWtyftfE