Як накласти голос.

Аудіозапис музичного твору, що включає в себе повну оркестровку, аранжування та вокал, називається фонограмою (плюсової фонограмою). Такі записи робляться з мінусових фонограм і записи голоси . Накласти голос, або записати вокальну лінію на «мінусовку» можна кількома способами. Професіонали користуються такою технологією.
Інструкція
1
Встановіть на комп'ютер будь-яку програму для редагування звуку: "Sound forge", "Audacity", "Audition", "Acid" і т.д. Запустіть її, підключіть до комп'ютера мікрофон.
2
Відкрийте в програмі «мінусовку». На сусідній з мінусом доріжці активуйте функцію запису і наведіть курсор трохи раніше того місця, де повинен розпочатися вокал. Натисніть кнопку «Запис».
3
Дочекайтеся вступу голоси і заспівайте фрагмент. Зупиніть запис. Прослухайте його, перепойте, якщо є якісь дефекти (фальш, шуми, ритмічна неточність, нечітка дикція і подібне).
4
Проспівайте за фрагментами решту пісні. Імпортуйте аудіозапис в окремий файл формату .waw, .mp3, .cda або іншого за власним вибором.
5
В деяких випадках голос записується «в один захід», без зупинок між запевами, бриджами і приспівами. Методика аналогічна.
Запис голоси - останній етап записи твори. Після нього виконується зведення треку: вирівнювання гучності, регуляція тональності і рівня шумів, додавання ефектів. Положення записи вокалу обумовлено важливістю цього етапу. Любителі і професіонали музичних професій розробили кілька способів накласти голос на музику.
Інструкція
1
Аматорський спосіб запису. Слухаючи запис в навушниках, заспівайте пісню від початку до кінця, включивши диктофон або однойменну функцію в телефоні. В принципі підійде будь-яке звукозаписне пристрій, з якого можна буде скачати запис на комп'ютер.
2
Встановіть звуковий редактор на комп'ютер, відкрийте в ньому музичний файл без голоси . Скачайте на комп'ютер запис голоси , відкрийте в тому ж редакторі, на сусідній з «минусовкой» трек. Перетяните так, щоб слова і музика збіглися по рітму.Етот спосіб запису голоси характеризується низькою якістю, великою кількістю шумів і призвуків, низькою чіткістю приголосних. Крім того, часто музика і голос «розповзаються» в тональном і ритмічному планах. Частина дефектів можна прибрати силами аудіоредактора, але по-справжньому красивим голос не вийде.
3
Професійний спосіб. Відкрийте мінусову фонограму в аудіоредактор. Сусідню з нею доріжку активуйте для запису. Підключіть мікрофон до аудіокарті, включите запис. Співайте пісню за фрагментами, зупиняючись, переслушівая і перезапісивая невдалі места.В деяких випадках, частіше для економії часу і грошей, голос записують за один раз, без зупинок і перезапису. Якість при цьому сильно страждає.