Як накласти на музику голос. Як накласти голос на музику скачати програму.

Запис голоси - останній етап записи твори. Після нього виконується зведення треку: вирівнювання гучності, регуляція тональності і рівня шумів, додавання ефектів. Положення записи вокалу обумовлено важливістю цього етапу. Любителі і професіонали музичних професій розробили кілька способів накласти голос на музику.
Інструкція
1
Аматорський спосіб запису. Слухаючи запис в навушниках, заспівайте пісню від початку до кінця, включивши диктофон або однойменну функцію в телефоні. В принципі підійде будь-яке звукозаписне пристрій, з якого можна буде скачати запис на комп'ютер.
2
Встановіть звуковий редактор на комп'ютер, відкрийте в ньому музичний файл без голоси . Скачайте на комп'ютер запис голоси , відкрийте в тому ж редакторі, на сусідній з «минусовкой» трек. Перетяните так, щоб слова і музика збіглися по рітму.Етот спосіб запису голоси характеризується низькою якістю, великою кількістю шумів і призвуків, низькою чіткістю приголосних. Крім того, часто музика і голос «розповзаються» в тональном і ритмічному планах. Частина дефектів можна прибрати силами аудіоредактора, але по-справжньому красивим голос не вийде.
3
Професійний спосіб. Відкрийте мінусову фонограму в аудіоредактор. Сусідню з нею доріжку активуйте для запису. Підключіть мікрофон до аудіокарті, включите запис. Співайте пісню за фрагментами, зупиняючись, переслушівая і перезапісивая невдалі места.В деяких випадках, частіше для економії часу і грошей, голос записують за один раз, без зупинок і перезапису. Якість при цьому сильно страждає.