Як зав'язати правильно хустку для мусульманки. Як зав'язувати хустку на голову мусульманки.

Хіджаб - прямокутний хустку , який використовується жінкою-мусульманкою в якості головного убору. Традиційний хіджаб, зав'язаний відповідно до правил Корану, зроблений з непрозорої тканини, закриває волосся і шию, іноді спускається до грудей. Проте європейські жінки, дотримуючись традиції хіджабу з деякими неточностями, можуть теж носити хіджаб як гарний аксесуар, який захищає голову від сонця в літню спеку.
Інструкція
1
Зауважте подвійний хіджаб. Для цього спочатку накиньте нижній хіджаб з більш легкої тканини на голову (під низ підійде і строката прозора тканина, наприклад, газова). Скріпіть краю тканини під підборіддям шпилькою або шпилькою.
2
Накиньте верхній хустку з щільної однотонної тканини. Правий кінець оберніть навколо шиї в півтора обороту, щоб кінець виявився на грудях. Лівий також оберніть поверх правого і виведіть на груди.
3
При бажанні можете закріпити кінці обох хіджабів ззаду шпильками, задрапувавши тканину на грудях.
4
Інший спосіб. Нижній хіджаб накиньте на голову, кінці заведіть назад і зав'яжіть, зібравши у вузол волосся.
5
Верхній хіджаб накиньте і заведіть назад таким же чином, зав'яжіть під вузлом нижнього. Заведіть кінці верхнього хіджабу навхрест вперед, обмотавши нещільно навколо шиї, і приколіть до вузла на потилиці. Задрапіруйте тканину на грудях.