Як заколювати довге волосся.

Красиві, сяючі і доглянуті волосся - мрія кожної жінки. Власницям довгого волосся пощастило, з їхніх волосся можна зробити безліч різноманітних зачісок. Обмежується все тільки фантазією власниці шевелюри, бо безліч аксесуарів дає величезний простір для створення зачісок.
Вам знадобиться
  • Гребінець, гумка, шпилька, шпильки, бігуді, щипці, гребінь, китайські палички, мус або гель для укладання, лак для волосся.
Інструкція
1
Щоб створити романтичний і жіночний образ, досить просто заколоти волосся ззаду, трохи піднявши бічні пасма і залишивши невеликі локони вільними. Якщо кінчики волосся трохи накрутити, то це тільки підкреслить романтизм зачіски.
2
Волосся, зібрані у високий хвіст, треба розділити на дві рівні частини. Одну частину волосся треба обмотати навколо іншої, а потім частину - навколо першої, але в протилежну сторону. Отриманий пучок закріплюється шпильками. Для додатково прикраси можна використовувати гребінець або китайські палички.
3
Отримати красиву зачіску можна, виділивши дві невеликі прядки біля скронь, а потім злегка скрутивши їх біля основи в легені джгутики. Лівий джгут закручується вправо, а правий, отже - вліво. Готові джгутики з'єднуються на потилиці, злегка перекручуються разом, а потім фіксуються красивою шпилькою.
4
Застосовуючи такий аксесуар, як «китайські палички», можна на потилиці зробити невеликий акуратний пучок, в який збираються не всі волосся , а тільки верхня їх частина. Нижні пасма волосся залишаються розпущеним. Щоб надати зачісці чарівність, достатньо з допомогою щипців створити завитки і легкі хвилі.
5
З довгого волосся можна створити просту вечірню зачіску. Волосся збираються за допомогою гумки в хвіст, який, в свою чергу, поділяється на 9-10 пасом з приблизно однаковою товщиною. На кожне пасмо наноситься фіксатор, волосся закручуються в джгути. За допомогою шпильок отримані джгути заколюються біля основи хвоста так, щоб приховати гумку.
6
Витончено виглядає зачіска з пасом довгого волосся, заколотих на потилиці або маківці і вільно спадаючих навколо особи. Напрямок заколювання залежить від форми обличчя. Для фіксації застосовує лак для волосся.
7
Для створення суворої укладання досить зібрати волосся догори і заколоти шпильками. З цього може вийти як тугий вузол, так і зачіска з кількома випущеними локонами. Дуже довгі волосся можна розділити на окремі великі пасма і кожну окремо заколоти. Кінчики пасом можна заколоти невидимками або залишити вільними.