Як бути високою і стрункою.

Кожна жінка мріє бути високою і стрункою. Одним представницям жіночої статі ці параметри дістаються від природи, іншим же необхідно довго і наполегливо працювати над своєю фігурою, щоб зуміти похвалитися своїми шикарними формами.
Інструкція
1
Не відкладайте на завтрашній день догляд за своєю фігурою. З кожним днем зайві грами скупчуються, постава погіршується. У підсумку з'являється великий живіт і сутулість, відповідно замість високої і стрункої жінки виходить сутула, з зайвими кілограмами і заниженою самооцінкою.
2
Слідкуйте за своїм харчуванням. Воно повинно містити в собі здорові продукти, які сприяють підтримці тонусу, а також не дозволяють набрати зайву вагу. Зверніться до дієтолога, він підкаже вам, як скорегувати дієту, найбільш відповідну вам.
3
Ведіть активний спосіб життя. Якнайбільше проводите час на свіжому повітрі, відпочивайте з друзями і радійте життю. Негативні емоції і хвилювання можуть погано позначитися на вашій фігурі. Чи не практикуйте часте «лежання» на дивані у вільний час. Хоча, іноді, полежати з цікавою книгою в руках буває корисно.
4
Займайтеся спортом. Виберіть собі до душі вид спорту, попросіть тренера підібрати вам спеціальну програму, яка допоможе вам стати високою і стрункою за короткий проміжок часу. Заняття повинні бути регулярними - три рази на тиждень. Крім цього, ви можете займатися вдома, використовуючи скакалку, обруч, турнік.
5
Удайтеся до допомоги спеціальних трав, чаїв, які сприяють схудненню. Тільки починайте їх приймати з обережністю, оскільки може виникнути алергічна реакція.
6
Скористайтеся старим випробуваним жіночим способом, якщо у вас не вистачає росту - надіньте високі каблуки. З їх допомогою ви моментально станете високою, тільки не забудьте спочатку навчитися на них ходити, якщо не вмієте!