Як дати оголошення про продаж квартири.

Процедура подачі оголошення залежить від місця (інтернет або друкований ЗМІ) і умов (за гроші або безкоштовно) його розміщення. Загальною вимогою при будь-якому розкладі є наявність опису продаваної квартири , наскільки можливо детального, і контактів автора оголошення.
Інструкція
1
Починати слід з складання тексту оголошення. Вкажіть в ньому всі значущі для покупця параметри квартири : місто чи інший населений пункт, якщо не передбачений за умовчанням, район або вулицю, де вона знаходиться, кількість кімнат, метраж (загальна площа, житлова, кухня), загальний або роздільний санвузол, особливості планування (хрущовка, поліпшена, «чешка» тощо), поверховість (на якому поверсі квартира і скільки їх всього в будинку), її стан (потребує ремонту (косметичного або капітального), зроблений ремонт ( косметичний, капітальний, євро), наявність міського телефону та підключення до інтернету.
2
По можливості вкажіть всі значущі додаткові параметри, які можуть вплинути на ціну: віддаленість від транспорту, наявність ліфта, домофона або кодового замка, металевих дверей, склопакетів, зручність транспортного сполучення, близькість до об'єктів інфраструктури.
3
Чи вказувати бажану ціну, вирішувати вам. На практиці її наявність в оголошенні відсікає завідомо неплатоспроможних покупців, хоча не всіх.
4
Не забудьте вказати свої координати. Телефон потрібен обов'язково. Якщо можете відповідати на дзвінки тільки в певні години, обговоріть цю обставину. Дзвонити в позаурочний час, звичайно, будуть все одно. Так що краще всього по можливості завести окрему сім-карту, при необхідності придбати найпростіший телефон і включати тільки в ті години, коли вам зручно відповідати на дзвінки, а в решту часу пропонувати дзвоном залишати повідомлення на автовідповідачі. Решта контакти - по желанію.Еслі не хочете зв'язуватися з посередниками, вкажіть, що продаєте без них. Дзвонити стануть все одно, але легше буде припинити контакт.
5
Коли оголошення готово, пора переходити до його подаче.Размещеніе в інтернеті зазвичай передбачає реєстрацію на сайті або форумі, відвідувачів якого ви проінформіруете про свою пропозицію. Як правило, це нескладна процедура.Заранее складений текст значно заощадить ваш час. Погодьтеся, відредагувати його під стандарт конкретного сайту, якщо оголошення не відповідає його вимогам (наприклад, перевищує допустимий обсяг) легше, ніж кожен раз писати заново.
6
Розмістити оголошення в газеті безкоштовно найчастіше можна, заповнивши спеціальний купон, вирізаний з номера видання, і відіслати його до редакції або віднести в пункт прийому оголошень. При наявності у газети сайта, на ньому може бути форма подачі оголошень онлайн.Платние можуть прийматися безпосередньо в редакції, пункті прийому оголошень або по телефону. Всі варіанти подачі оголошення та оплати ви можете вивчити в номері газети або на її сайті.