Як переключити розкладку клавіатури. Як полагодити перемикач клавіатури.

Більшості користувачів комп'ютерів у всьому світі доводиться працювати одночасно як мінімум з двома розкладками клавіатури, адже латинський алфавіт є необхідним для введення текстів і команд англійською, а національний алфавіт, як правило, істотно від нього відрізняється. Так як робота з двома окремими клавіатурами була б незручною, була придумана така функція, як перемикання розкладки клавіатури, що дозволяє в один момент «перетворювати» російську клавіатуру в англійську і навпаки. Вона стала настільки звичною, що неможливість перемкнути розкладку зазвичай призводить користувача в розгубленість.

Ось кілька порад, які допоможуть переключити розкладку клавіатури.

  1. Для перемикання розкладки клавіатури зазвичай використовується поєднання «гарячих» клавіш. В Windows за замовчуванням встановлено поєднання Alt + Shift. Однак зустрічаються й інші поєднання: Ctrl + Shift, лівий або правий Alt, Shift + Shift і так далі. Якщо перемкнути розкладку не вдається, спробуйте перераховані поєднання.
  2. Подивитися, які клавіші передбачені в системі для перемикання розкладки клавіатури можна в налаштуванні мови та регіональних стандартів. Відкрийте меню Пуск - Панель управління, виберіть елемент Мова і регіональні стандарти, перейдіть на вкладку Мови і клавіатури. Натисніть кнопку «Змінити клавіатуру». У вікні налаштувань «Мова і текстові служби» виберіть вкладку «Перемикання клавіатури». Тут видно, яке поєднання клавіш дозволяє переключити розкладку клавіатури, а за допомогою кнопки "Змінити поєднання клавіш» можна налаштувати перемикання на використання більш зручного або звичного поєднання.
  3. Існують програми, що дозволяють автоматично розпізнати, якою мовою користувач вводить текст і здійснити перемикання розкладки автоматично. Найбільш популярні Punto Switcher і Keyboard Ninja. Ці ж програмні утиліти дозволяють виправити текст, помилково введений в іншій розкладці, без необхідності його повторного введення.
  4. На ноутбуці проблема з розкладкою може виникнути при випадковому включенні користувачем NumLock, бо цифрова клавіатура суміщена з алфавітній, і натискання на алфавітні клавіші в цьому випадку будуть приводити до введення цифр. Зазвичай проблема вирішується натисканням Fn + NumLock
Розкладка клавіатури в різних мовах, навіть з однаковими буквами, наприклад, латинськими, може бути абсолютно різною. Розкладка може встановлювати відразу кілька символів і значень на одну клавішу. Змінювати, включати і відключати мову введення і мовні розкладки клавіатури можна за допомогою мовної панелі Windows.
Інструкція
1
Зверніть увагу на дві букви в треї - RU або EN, у годинника, на панелі програм Windows. Вони відображають мову введення, який активований в даний момент. RU - російська, EN - англійська мова, відповідно, розкладки клавіатури для двох країн: Росії та США.Чтоби змінити розкладку , натисніть сполучення "Shift" + "Alt" в лівій частині клавіатру, при цьому, перша клавіша повинна бути натиснута трохи раніше другий. Якщо мова введення не змінився, натисніть "Shift" + "Ctrl" по тій же схемі. Змінити поєднання клавіш можна, клацнувши по значку в треї правою кнопкою миші і вибравши пункт меню «Параметри».
2
У вікні «Мови та служби текстового вводу» виберіть вкладку «Перемикання клавіатури» і знайдіть розділ «Сполучення клавіш для мов введення». В ньому виберіть курсором пункт «Переключити мову введення» і натисніть клавішу «Саманта поєднання клавіш ...», розташовану нижче. У новому невеликому вікні круглим значком вибору встановіть поєднання клавіш для зміни мови введення і розкладки клавіатури.
3
Для додавання національної розкладки клавіатури у вкладці «Загальні» натисніть кнопку «Додати ...» і в новому вікні виберіть країну і одну з її клавіатур. Після чого натисніть "OK". Розкладка буде додана.
4
Також у вкладці «Загальне» можна встановити розкладку клавіатури за замовчуванням. Це мова, на якому ви друкуєте найбільше. Для цього в розділі «Мова вводу за замовчуванням» з випадаючого меню виберіть потрібну мову та країну, потім натисніть «Застосувати» і "OK".
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zAX3xUvkQrs