Як почистити процесор.

В даний час практично кожна сім'я має у себе вдома "залізного" улюбленця, який допомагає всією сім'єю з навчанням, роботою, а також весело і цікаво провести час. Як ви вже зрозуміли, мова йде про той самий комп'ютері, без якого ми вже навряд чи можемо уявити наше повсякденне життя. Але, як і будь-який "вихованець" ваш ПК вимагає ретельного догляду. Про одну з найважливіших премудростей догляду за комп'ютером ми саме й розповімо. Пропонуємо вашій увазі керівництво до правильному чищенню процесора .
Інструкція
1
Крок перший - Підготовка. Для проведення "зачистки" вам потрібно: пилосос, викрутка (швидше за все крестовидная), щіточка (можна використовувати стару зубну або велику пензлик) і, мабуть, все. Від'єднайте дроти від комп'ютера і акуратно покладіть системний блок на бік. За допомогою викрутки зніміть бічну панель, або відіжміть пластикові засувки. Якщо чистка не проводилася досить тривалий час, швидше за все та частина, яку ви зняли, теж потребує чищення. Прибравши грудки пилу з панелі, можна приступати до наступного кроку.
2
Крок другий - Очищення процесора . Для початку за допомогою пилососа приберіть основну масу скопилася бруду з дна системного блоку. Це можна зробити без кисті. Тепер, слід прибрати пил, який осідає на внутрішніх "органах" комп'ютера. Візьміть пензлик або щітку, намагайтеся знайти якомога більш м'яку, щоб не пошкодити дрібні деталі. Одночасно змахуючи пил з обладнання, прибирайте її за допомогою пилососа. Це потрібно, щоб прибрана вами пил не опинялася знову на своїх місцях. Рухи пензлем повинні нагадувати прибирання віником: просто змітайте пил в отвір пилососа. Для зручності можна вийняти кожен "орган" і очистити його окремо, але, як правило, це не обов'язково. З особливо важливих для очистки місць є вентилятор відеокарти, материнська плата, з'єднувальні дроти. Дроти при очищенні слід від'єднати і як слід продути. Після того як ви переконалися, що жодна частина вашого комп'ютера не залишилася без уваги, залишається лише заключний крок.
3
Крок третій - складання. Все, що вам залишилося - це ще раз переконатися, що всі проводи на своїх місцях, і ви нічого не забули всередині системного блоку (часто саме там забувають щітки і викрутку). Заклацніть або прикрутите бічну панель і підключіть дроти.