Як поставити аську в телефон.

Сьогодні людина прагне перебувати на зв'язку, щоб мати можливість швидко знаходити потрібних йому людей в будь-який час. Робота відразу приносить б? Льшие дохід, діти і батьки можуть завжди бути доступними в будь-якому режимі, що дає можливість бути спокійними за здоров'я близьких. Один з варіантів такого зв'язку - аська, яку можна легко встановити на телефон . Тоді батьки зможуть легко і за невеликі гроші дізнаватися, де знаходиться дитина, не донімая його дзвінками. А встановити програмку на телефон нескладно.
Вам знадобиться
  • Телефон, наявність GPRS-Internet, ПК з входом в інтернет.
Інструкція
1
Першим ділом, зайдіть на один із сайтів, де доступна безкоштовна версія для скачування аськи на телефон .
2
Якщо буде потрібно, підключіть usb, щоб закачати програму або ж попередньо завантажте програму на ПК, а потім вже на свій стільниковий телефон .
3
Далі, перевірте, чи працює у вас GPRS-Internet на мобільному телефон е. Проведіть настройку інтернету і перевірте ще раз роботу в реальному часі.
4
Відкрийте завантажений файл і розпакуйте його в мобільному телефон е.
5
Зайдіть в свою аську на телефон е, використовуючи логін і пароль. Якщо у вас подібних даних немає, то для початку доведеться провести реєстрацію на офіційному сайті та отримати доступ до свого аккаунту.
6
Якщо при підключенні аськи виникла помилка, то проведіть такі настройки: значення для порту - 5190, тип підключення - сокет, і вкажіть ім'я сервера - login.icq.com. На цьому етапі можна перезавантажити програму і спробувати знову зайти в аську з мобільного телефон а.
Зверніть увагу
Чи не завантажуйте занадто об'ємні файли, так як вони можуть вплинути на всю роботу вашого мобільного пристрою і процес перевірки на віруси стане досить довгим.
Корисна порада
Якщо вам випадає помилка сервера, то поміняйте сам сервер, а не видаляйте програму. Зазвичай процес входу відразу ж відновлюється, і ви можете продовжувати роботу.
ICQ є одним з найбільш затребуваних сервісів миттєвого обміну повідомленнями. Щоб мати можливість спілкуватися навіть далеко від комп'ютера, ви можете встановити ICQ в мобільний телефон.
Інструкція
1
Запустіть в мобільному телефоні веб-браузер. Ви можете використовувати як стандартний оглядач інтернету телефону, так і один з сторонніх. Введіть в адресному рядку адресу сайту розробників програми ICQ для телефону. Прикладами можуть служити icq.com, qip.ru, jimm.org та ін. Знайдіть посилання, відповідальну за скачування програми. При можливості виберіть бажаний набір функцій мобільного додатку і модель телефону. Клікніть по посиланню «Завантажити». На запит телефону про установку нового додатка дайте відповідь позитивно. Зачекайте, поки аська встановиться.
2
Встановити ICQ можна і за допомогою комп'ютера. Запустіть веб-браузер, відкрийте сайт розробників програми ICQ для телефону. Скачайте файл додатка для необхідної моделі телефону.
3
Підключіть мобільний телефон до комп'ютера. Для цього використовуйте usb-кабель, bluetooth-адаптер або ІК-порт. Зачекайте, поки система визначить підключення нового пристрою. Якщо потрібно, драйвер для роботи буде встановлений в автоматичному режимі. За допомогою провідника відкрийте папку мобільного телефону і у відповідний каталог скопіюйте файл програми ICQ. Від'єднайте телефон від комп'ютера і запустіть на ньому завантажений файл. При необхідності дочекайтеся закінчення процесу установки.
4
Для установки програми ICQ за допомогою комп'ютера деяким мобільним телефонам потрібна спеціальна програма для синхронізації роботи. Як правило, вона поставляється в комплекті з самим пристроєм і знаходиться на компакт-диску. Останню версію також можна скачати на офіційному сайті виробника. Встановіть та запустіть програму.
5
Знайдіть пункт «Додатки» і відкрийте його. В панелі огляду знайдіть файл мобільного додатку, виберіть його і натисніть кнопку «Встановити». Дочекайтеся, поки програма інсталює додаток ICQ. Після цього відключіть телефон від комп'ютера і запустіть на ньому додаток.