Як підключити стаціонарний телефон. підключення стаціонарного телефону дроти.

Стаціонарний телефон дає можливість розмовляти дешево з абонентами по місту, викликати допомогу в разі такої необхідності. Але існує два етапи підключення - спочатку піднімається питання підключення у компанії, яка надає подібні послуги, а потім підключення нового апарату.
Вам знадобиться
  • Стаціонарний телефон.
Інструкція
1
Щоб підключити стаціонарний телефон з міським номером, зверніться в компанію оператора, що надає подібні послуги. Вам запропонують традиційний тариф з абонплатою, ви заплатите необхідну вартість установки і вам проведуть розетку для підключення апарату.
2
Далі вам необхідно вибрати вподобану модель стаціонарного телефон а. Це може бути як провідний телефон , так і радіотрубка, яка отримує сигнал з так званої бази. Саме база підключається проводом до телефон ной розетці. Тут же вам доведеться заряджати трубку, яка дає можливість розмовляти по телефон у в будь-якій кімнаті без прив'язки до апарату.
3
Після вибору моделі, виберіть місце, де буде стояти телефон або його база. Сюди повинен дотягнутися провід від телефон ной розетки.
4
Підключіть за допомогою дроту апарат. Як правило, це не викликає труднощі, оскільки штекер в роз'єм можна поставити єдиним чином. Головне - почути легке клацання.
5
Якщо у вас є мобільний телефон , наберіть свій міський номер і переконайтеся, що все працює.
Зверніть увагу
Будьте уважні при настройках стаціонарного телефону. Всі налаштування можуть збитися після того, як вдома буде відключатися світло, тому зверніть увагу на це заздалегідь.
Корисна порада
Ви можете підключити два телефони - вони провідний, а другий модель з бездротовою трубкою. Тоді вам знадобиться перехідник від розетки на дві гілки проводів до двох апаратам.