Як малювати в флеш.

Малювання в флеш - це прекрасний спосіб відволіктися, розслабитися і насолодитися естетикою створюваних картинок. Вченими давно доведено, що кольоротерапія надає заспокійливу і розслаблюючу дію на всю нервову систему людини. Крім того, малювання в флеш - це не просто бездумний спосіб водіння олівцем по аркушу паперу, а мистецтво, яке потребує від вас чималої фантазії і логічного мислення.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер.
Інструкція
1
Зайдіть в розділ "Графічні редактори" і натисніть клавіші Ctrl + J на клавіатурі, створюючи таким чином новий флеш документ. Параметри для нього задайте наступні: ширина 350, висота 250 px, швидкість 24 кадру в секунду.
2
Створіть (намалюйте за допомогою Line Tool) олівець, виділіть його натисканням кнопок Ctrl + A і перетворіть його в символ кліпу натисканням клавіші F8.
3
Не знімаючи з новоствореного олівця виділення, натисніть хто клав Ctrl + F3, відкривши з їх допомогою панель Properties, і у вікні Instance Name напишіть слово pencil.
4
Натисканням клавіші F9 відкрийте панель Action Script, і вставте туди наступні скрипти: Щоб замінити курсор на олівець -Mouse.hide (); var mouseListener: Object = new Object (); mouseListener.onMouseMove = function () {pencil ._x = _xmouse; pencil._y = _ymouse; updateAfterEvent ();}; Щоб малювати -CodeMouse.addListener (mouseListener); Щоб встановити потрібний колір -Codedrawing_mc.lineStyle (3, 0x99CC00, 100); Щоб видаляти клавішами Delete або BackspaceCodevar keyListener : Object = new Object (); keyListener.onKeyDown = function () {if (Key.isDown (Key.DELETEKEY)//Key.isDown (Key.BACKSPACE)) {drawing_mc.clear ();}}; Слухач для картінкіCodeKey .addListener (keyListener);
Зверніть увагу
Будьте уважні при введенні скриптів - будь-яка неточність може викликати збої в роботі всієї програми.
Корисна порада
Здебільшого флеш використовується все ж не для малювання, а для створення анімацій з мальованих продуктів.