Як замінити паливний фільтр на вазі. Кака поміняти бензиновий фільтр на ладі.

Для правильної роботи агрегатів автомобіля потрібен постійний догляд за ними. Один з головних моментів роботи двигуна полягає в подачі до нього палива через бензиновий фільтр , який слід міняти кожні 15000-30000 кілометрів пробігу автомобіля.
Вам знадобиться
  • - ріжкові ключі на 10, 17, 19
  • - новий паливний фільтр
  • - оглядова яма або підйомник
  • - порожня ємність об'ємом не менше 0, 5 літра
Інструкція
1
Вимкніть масу акумулятора автомобіля, тим самим повністю знеструмивши його.
2
Візьміть ключі на 17 або 19, утримуйте фільтр , а ключем на 10 відверніть штуцер, що підводить до нього топліво.Будьте акуратні при відкручування штуцерів. Бензин через надлишкового тиску може бризнути і потрапити в очі. При необхідності замініть хомут кріплення паливного фільтр а новим.
3
В порожню ємність злийте залишки палива з штуцера і паливного фільтр а. Відверніть штуцер з іншого боку фільтр а. Знову злийте залишки палива в ємність. Ослабьте хомут кріплення фільтр а і витягніть його.
4
Встановіть новий фільтр , стежачи за правильністю його підключення. Стрілка на фільтр е означає напрямок руху палива в нім (від бензобака до двигуна).
5
Закріпіть фільтр хомутом. Прикрутите спочатку один, потім другий штуцер до фільтр у.
6
Перед першим запуском двигуна дочекайтеся, поки паливний насос повністю закачає бензин в фільтр . Після цього заведіть двигун.