Як робити мезотерапію.

За секрет вічної молодості будь-яка жінка віддала б усе на світі. Медицина ж, в свою чергу, намагається зробити все, щоб пацієнтки завжди виглядали молодо і свіжо. А косметологи розробили мезотерапию - метод, який допомагає жінкам поліпшити стан своєї шкіри так, щоб вона виглядала значно молодшою і посвіжілої.
Інструкція
1
Взагалі, мезотерапія - це метод підшкірного введення лікарських засобів шляхом ін'єкцій. Мета таких уколів - профілактика старіння шкіри, її омолодження та лікування різних захворювань. Слідів від процедури не залишається, тому що виробляється вона найтоншими голками. Чому мезотерапія? Тому що вводяться препарати в мезодерму - середній шар шкіри. Таким чином в шкіру доставляються необхідні вітаміни, мікроелементи та амінокислоти.
2
Показаннями до мезотерапії служать вугрової хвороба, запальні зміни на шкірі, рубці і рубчики, атрофія шкіри, порідіння волосся, порушення жирового обміну, появу целюліту.
3
Курс мезотерапії становить 7-10 процедур. Виробляється вона так: одна-дві процедури в 5-10 днів (залежно від проблеми). Після цього необхідно проводити підтримуючий курс 1-2 рази на місяць. Але результат помітний вже після першої процедури, адже мезотерапія відновлює фізіологічні процеси в проблемних зонах. Повторний же курс проводити слід через 6-12 місяців.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=V_cGlsdQJ1E