Як вирізати музику з фільму.

Не останню роль у долі кожного фільму грає його музичне оформлення. Запам'ятовуються музичні теми і вокальні партії стають візитною карткою успішних картин. І так іноді хочеться вирізати музику з фільму , завантажити в улюблений mp3-плеєр і слухати її знову і знову. На щастя, сучасні технічні засоби дозволяють це зробити буквально в декілька кліків мишею.
Вам знадобиться
  • Відео-редактор VirtualDub 1.9.9.
Інструкція
1
Відкрийте відеоролик в програмі VirtualDub. Скористайтеся командою "Open video file ..." меню "File", або натисніть клавіші Ctrl + O. У діалозі виберіть файл, з якого необхідно вирізати музику. Натисніть кнопку "Відкрити".
2
Позначте початок фрагмента відео, з якого необхідно витягти звук. Пересуньте повзунок, розташований в нижній частині вікна програми до потрібного кадру. Виберіть в меню пункти "Edit" і "Set selection start", або натисніть клавішу Home.
3
Позначте кінець фрагмента, обраного для видобування звуку. Пересуньте повзунок у нижній частині вікна програми до необхідного кадру. Клікніть по пункту меню "Set selection end" меню "Edit", або натисніть клавішу End. Виділений блок візуально відобразитися на нижній панелі.
4
Налаштуйте режим обробки звуку. Виберіть пункт "Direct stream copy" в меню "Audio". Це дозволить уникнути перетворень звуку при збереженні. Потік аудіо-даних буде збережений в тому вигляді, в якому він присутній у фільмі.
5
Збережіть музику з фільму на диск. Активуйте пункт "Save WAV ..." меню "File". В діалозі збереження файлу вкажіть директорію і ім'я звукового файлу. Натисніть кнопку "Зберегти". Розпочнеться процес збереження файлу на диск.
6
Дочекайтеся збереження файлу. В діалозі "VirtualDub Status" буде відображатися інформація щодо процесу збереження аудіо-даних. Залежно від формату даних та їх обсягу, цей процес може зайняти деякий час.
Зверніть увагу
Якщо не був встановлений режим безпосереднього копіювання аудіо, вихідний звуковий потік буде записуватися на диск у вигляді незжатих RAW даних. Вони можуть зайняти значне місце на диску.
Корисна порада
Використовуйте кнопки нижній панелі або пункти меню "Edit" для більш точного переміщення по відеоряду. За допомогою команд нижньої панелі та меню "Edit" можна переміщатися по відео з точністю до кадру.