Як поставити mp3 на iphone Як дзвінок. Формат дзвінка на айфон.

Дуже часто володарі iphone стикаються з тим, що вподобана мелодія не підходить до використовуваного формату iphone, або просто немає інформації про те, як саме поставити мелодію з вже існуючого списку на дзвінок. А насправді створити рингтон не представляє особливої складності навіть для тих, хто дуже й дуже далекий від технічних термінів, та й технікою звертається на «Ви». Поставити mp3 на iphone як дзвінок можна кількома способами, як за допомогою спеціальних програм, так і за допомогою комп'ютера.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, iphone, інтернет, необхідна програма.
Інструкція
1
Вибравши спосіб закачування mp3 на iphone як дзвінок через програму, скачайте собі будь-яку безкоштовну програму, яка конвертує формат mp3 в mp4. саме такий формат розширення підтримується більшістю iphone.
2
Запустіть завантажену програму на своєму iphone, і в віконці виберете галочкою музичний файл, який необхідно конвертувати.
3
Вкажіть шлях збереження, виберете зберігається фрагмент і збережіть його, натиснувши кнопку підтвердження.
4
Знову запускаєте програму, відкриваєте в ній вкладку «Рінгтони», перекладаєте в цю папку музичний файл, і мелодія на дзвінок готова.
5
Вибравши спосіб закачування mp3 на iphone як дзвінок через комп'ютер, також завантажуєте на нього програму, конвертує формат музичних файлів.
6
В програму вибирає кнопку Меню - Файл - Додати файл в медіатеку. Ця команда автоматично перемістить обраний файл в папку з рингтонами.
7
Підключіть iphone до персонального комп'ютера, виберете його на панелі ліворуч в пристроях.
8
Відкрийте закладку Рінгтони в основному вікні і відкрийте її. Поставте галочку у вікні «Синхронізувати рінгтони» і з двох запропонованих варіантів виберете команду «Вибрані рінгтони».
9
Натисніть кнопку застосувати, після чого обраний рингтон переміститься на ваш iphone.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=41XrlbhtyFs
Зверніть увагу
Не забувайте про те, що рингтон може бути не більше 30 секунд тривалості, обрізайте файли до цього часу.
Корисна порада
Багато айфони під час дзвінка можуть програвати тільки файли розширення m4r, тому не забувайте конвертувати файли в потрібний формат.