Як прошити телефон nokia, якщо він не включається. Як прошити непрацюючий нокиа.

Питання працездатності мобільного телефону хоча б раз в житті стосувався кожного користувача. Іноді випадковості призводять до його повної блокування або відмови, і тоді без перепрошивки системи просто не обійтися. Але її проведення може бути також ускладнено через знаходження телефону в Dead Mode (мертвий режим).
Вам знадобиться
  • Спеціальні програми для перепрошивки телефонів, персональний ПК, з'єднувальний провід, зарядний пристрій, мобільний телефон Nokia.
Інструкція
1
Скачиваем з Інтернету програми для перепрошивки телефону . Вибираємо безкоштовні або trial-версії, у яких в базі є телефони марки Nokia, в т.ч. що не працюють (не включає). Офіційна версія програми для прошивки Nokia - NSU (Nokia Software Updater) офіційно не доступна всім бажаючим.
2
Заряджаємо акумулятор телефону , який знаходиться в режимі Dead Mode (мертвий режим). Його необхідно зарядити за допомогою працюючого телефону , або використати інший заряджений акумулятор.
3
Запускаємо програму на комп'ютері. На панелі інструментів в розділі «Підключення» в графі «Стан телефонного апарату» вказуємо Dead Mode.
4
Підключаємо з'єднувальний провід до телефону. Слідуємо інструкції програми. За її команді натискаємо і утримуємо кнопку включення Nokia декілька секунд. Стежимо за індикацією на екрані.
5
Програма підтверджує або не підтверджує впізнання телефону Nokia. Натискаємо кнопку «Продовжити», в залежності від отриманого результату. Якщо телефон Nokia не включається, то слід від'єднати і знову приєднати кабель до телефону. Виконати ту ж операцію з роз'ємом на комп'ютері.
6
Підтверджуємо продовження перепрошивки телефону . Зі списку вибираємо необхідну версію прошивки. Підтверджуємо вибір кнопкою ОК.
7
Стежимо за індикатором процесу на екрані. Якщо у програми немає зорового індикатора, то чекаємо закінчення процесу перепрошивки. Через 10-12 хвилин на екрані з'явиться діалогове вікно з результатами. Активуємо кнопку ОК. Якщо все пройшло нормально, то телефон Nokia повинен автоматично запуститися.
Корисна порада
Будь-який процес перепрошивки телефону, що знаходиться в режимі Dead Mode, досить енергоємний. Тому, акумулятор повинен бути максимально заряджений. Якщо немає можливості перевірити ступінь його заряду, то не варто виробляти перепрошивку телефону Nokia, який не включається - у такому випадку телефон може остаточно вийти з ладу.