Як носити хіджаб. способи надягання хіджабу.

Хіджаб - елемент традиційного одягу мусульманської жінки, головний убір у вигляді хустки з щільної, частіше однотонної тканини. Носіння хіджабу обумовлено правилами ісламу і носить сакраментальне характер, тому правила його використання строго регламентовані.
Інструкція
1
За вченням Корану, правовірний мусульманин повинен закривати тіло від сторонніх очей. Прагнення оголитися (саме так, з точки зору ісламської моралі можна назвати носіння шортів, коротких спідниць, обтягує одягу та деяких інших речей) приписується людям низького духовно-морального рівня. На хіджаб поширюються ці правила.
2
Хіджаб повинен закривати лоб, волосся, шию і частково груди жінки. Традиційні способи зав'язування хіджабу відповідають цим правилам. Хіджаб , що відкриває шию, таким не є.
3
Тканина хіджабу повинна бути непрозорою, інакше носити його безглуздо. Газові хустки, навіть обв'язані навколо шиї і грудей, не виконують своєї головної функції - приховування тіла від сторонніх.
4
Колір тканини не повинен говорити про багатство його власниці. Неприйнятні яскраві кольори, строкаті малюнки і численні прикраси. Крім того, безглуздо виглядають прикраси, надіті під хіджаб.
5
Носити хіджаб чи не носити - суто добровільне рішення жінки. Вибираючи перший варіант, вона носить хіджаб, щоб догодити Аллаху. Тоді й у всіх інших деталях одягу вона повинна слідувати закону, приховуючи обриси фігури і тіло.