Як відсилати файли.

Необхідність відправляти не тільки повідомлення, але і файли виникає досить часто. Сьогодні процедура ця не представляє якої або складності і має декілька варіантів реалізації. Давайте перерахуємо основні з них.
Інструкція
1
Варіант перший: якщо вам потрібно відправити файли через який або з поштових он-лайн сервісов.Напісав супровідний текст повідомлення, знайдіть посилання для прикріплення файлів до листа, клацніть її, потім, в розпочатому діалозі, знайдіть потрібний файл у вашому комп'ютері. Якщо треба прикріпити більше одного файлу - така можливість є у всіх поштових сервісів. Але все ж зручніше перед відправкою упакувати файли в архів - в такому вигляді вони будуть швидше завантажуватися на сервер поштової служби при відправці, а потім швидше накачуватися з цього сервера вашим адресатом при отриманні. Прикріпивши файли і написавши повідомлення, відправляйте його звичайним способом.
2
Варіант другий: якщо у вас в комп'ютері є відповідна програма (поштовий клієнт) .У цьому випадку все ще простіше - написав супровідний текст, просто перетягніть відправляються файли на скомпонував вами лист, збережіть його і натисніть кнопку «Відправити» поштової програми. І в цьому варіанті файли будуть завантажуватися на сервер, потім накачуватися з нього одержувачем, тому з тих же міркувань краще упакувати все файли в один архів.
3
Варіант третій: якщо у вас і в одержувача файла є будь-якої інтернет-мессенджер.Многіе програми для он-лайн спілкування мають функції передачі файлів. У різних програмах ця опція реалізована по-різному, наприклад в ICQ файли передаються прямо - з вашого комп'ютера в комп'ютер одержувача. Це означає, що і ваш і його ICQ-клієнт повинні бути в змозі он-лайн для передачі файлів і одержувач повинен бути біля комп'ютера, щоб натиснути кнопку дозволу прийому пересилається файлу. А в мессенджере QIP це не обов'язково - при відправці файлу кому небудь, він передається в сховище файлів, а вам видається посилання на нього. Це посилання ви можете відправити адресату (і не одному) як що знаходиться в режимі он-лайн, так і офф-лайн.
4
Варіант четвертий: якщо вам треба відправити файли багатьом адресатам.Конечно, і в цьому випадку можна використовувати один із способів описаних вище. Але якщо адресатів багато, а файли займають не маленький об'єм, то на всю процедуру може піти чимало часу і сила-силенна трафіку. Простіше скористатися для передачі яким або з публічних сервісів зберігання файлів. Наприклад - multiupload.com. Упакувавши файл (або файли ) в архів і завантаживши в таке файлосховище, ви отримаєте посилання, яку можете розіслати всім одержувачам.