Як почистити столові прилади.

Потемнілі ложки, вилки і ножі набувають непривабливий вигляд, а відмити їх простим засобом для миття посуду неможливо. Однак повернути їм колишній блискучий вигляд можна, знаючи кілька підказок.
Інструкція
1
Самий простий, надійний і безпечний спосіб чистки - використовувати спеціальні засоби, що продаються в ювелірних магазинах.
2
Чисто не хаотичними або круговими рухами, в вперед-назад. Використовуйте м'яку тканину, в кінці чистки протріть і відполіруйте бавовняної сухою тканиною.
3
З обережністю використовуйте харчову соду. Це засіб досить легко видаляє наліт, однак є абразивним засобом і може легко подряпати виріб. Чи не застосовуйте соду занадто часто.
4
Ще одне домашнє засіб для чистки - зубна паста. Використовуйте звичайну білу пасту без ефекту відбілювання. Паста теж може пошкодити виріб, тому дійте обережно і стежте, чи не з'являються подряпини.
5
Навіть застарілі потускнения може видалити наступний спосіб. Приготуйте гарячий розчин з води і солі, покладіть в розчин алюмінієву фольгу, а під неї - срібні або мельхіорові вироби. Це реакція між алюмінієм і сульфідом срібла (тьмяністю). Їдальня сіль виступає в якості електроліту, щоб реакція відбулася. Те ж саме можна зробити і без фольги, але в алюмінієвій каструлі.
6
Срібні вироби можна мити в посудомийній машині, але не використовуйте при цьому миючі засоби, що містять хлор, а після закінчення роботи машини відразу відкрийте дверцята, щоб виходив пар.
7
Якщо з часом потьмяніли вироби з нержавійки, промийте їх розчином, приготованим з 1 чайної ложки аміаку і 4 л гарячої води. Потім обполосніть гарячою водою і насухо витріть чистою тканиною.
Корисна порада
щоб срібло не потьмяніло, прибирайте його на зберігання повністю сухим, не зберігайте срібло поруч з гумою, нержавіючої сталлю або фарбою.