Як полагодити монітор. Як полагодити екран на комп'ютері.

Вихід з ладу монітора - завжди вкрай неприємна несподіванка, адже працювати на комп'ютері без монітора неможливо, запасний монітор буває під рукою досить рідко, а як ремонт в сервіс центрі, так і заміна монітора - досить дорогі і займають чимало дорогоцінного часу процеси.

Природно, що у кожного користувача, трохи знайомого з пристроєм електронного устаткування і вміє тримати в руках паяльник і викрутку, виникає бажання полагодити монітор самостійно.

  1. Якщо монітор не включається, причому не світиться навіть индикаторная лампочка (зазвичай знаходиться недалеко від кнопки включення або прямо на ній), швидше за все, проблема пов'язана з порушенням харчування монітора. Послідовно перевірте наявність напруги в розетці, від якої живиться монітор (можна перевірити, включивши в розетку звичайну настільну лампу), працездатність силового кабелю (можна перевірити, від'єднавши шнур від монітора і підключивши з його допомогою інший пристрій, наприклад системний блок комп'ютера), надійність підключення кабелю до монітора (можливо, порушений контакт і кабель потрібно просто вставити поплотнее). Якщо всі ці заходи не допомогли, доведеться акуратно розкрити корпус монітора і перевірити блок живлення.
  2. Якщо монітор включається, але зображення немає, то причина може бути не в моніторі, а в відеокарті комп'ютера або з'єднанні монітора з відеокартою. Перевірте, приєднаний чи інтерфейсний кабель монітора до відеокарти, щільно вставлені в роз'єми обидва кінці кабелю. Спробуйте підключити до комп'ютера другий монітор. Якщо він працює, то проблема в вашому моніторі, якщо ні - швидше за все, несправна відеокарта.
  3. Якщо монітор включається, але зображення спотворене, або час від часу з'являється і пропадає, то причина може бути в електронній «начинці» монітора. Акуратно розкрийте корпус монітора і уважно огляньте електронні елементи. Якщо є елементи зі «вспухшіх» або закопченим корпусом, зустрічаються обгорілі контакти або місця на платах, то ймовірно причина порушення роботи монітора саме в цьому спробуйте замінити що з ладу електронні елементи на нові.

Пам'ятайте , що в кожному разі найбільш надійний спосіб полагодити монітор - звернутися в спеціалізований сервіс-центр.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wCoAzEjl6g4
Напевно, багатьом знайома проблема пропажі чутливості сенсорного екрана на КПК. У разі, якщо ви вважають не економічним нести його в ремонт в сервісний центр і вважаєте, що ви зможете самі його відремонтувати, то ця стаття допоможе вам.
Вам знадобиться
  • Маленька хрестоподібна викрутка і викрутка шестигранник, крім того канцелярський ластик і скотч.
Інструкція
1
Звільніть робоче місце від зайвих предметів. Приготуйте коробочку для складування болтиков, щоб вони не загубилися. Відокремте боковини. Відкрутіть шестигранником два болтика під боковинами і два болтика в низу задньої кришечки. Ще відкрутите болтики в акумуляторному відсіку. У тому місці, де ви зняли боковини, маються засувки. Відокремте за допомогою викрутки верхню кришку. Вимкніть роз'єм екрана і відкрутите хрестоподібної викруткою два шурупчики, що знаходяться у верхній частині. У правому верхньому куті плати знаходиться роз'єм для навушників. Під ним є мікрофон. Звільніть роз'єм від корпусу і відокремте плату від екрана .
2
Зачистіть ластиком контакти шлейфа - вони почнуть блищати. Переверніть екран. Підключіть екран до плати. Далі потрібно включити дану конструкцію. На платі скотчем закріпіть акумулятор. Щоб ця конструкція запрацювала, потрібно зняти блокування, яка знаходиться між СF-роз'ємом і акумулятором. Натисніть кнопку Power на платі.
3
Зазвичай поломка полягає в тому, що пропадає контакт шлейфу з сенсорним екраном. Щоб це перевірити, покладіть ластик на область з'єднання шлейфа і екрана . Надавите злегка на нього і поводите стилусом по екрану. Якщо все запрацювало, то можна легко полагодити. Відріжте дуже тонку й рівну смужку ластику, приблизно 1 мм. Приклейте цю смужку в місце контакту шлейфа з екраном клеєм, який не відразу застигає. Якщо при складанні потім виявиться, що екран не відновився, пересуньте ластик в більш відповідне місце.
4
Зберіть все в зворотному порядку. Не забудьте про мікрофон і шматочки скотчу, якщо ви їх залишили для кріплення батареї. Іноді розбирання може привести до "хард-резет", наприклад, через те, що села допоміжна батарея. В цьому випадку встановіть русифікацію і запустіть процес відновлення.