Як побудувати вертоліт.

У всі часи мрією людини залишається бажання піднятися в повітря і відчути себе птахом, вільної летіти куди завгодно. Так хочеться перемогти земне тяжіння і відчути легкість і п'янке почуття польоту. Допомогти здійснити цю мрію допоможе будівництво вертольота , невеликого, але здатного підняти в повітря одного-двох чоловік. Побудувати таку конструкцію можна самостійно, використавши мінімум коштів.
Вам знадобиться
  • Матеріал для будівництва (алюмінієві трубки, лопаті, скло, фанера, пластмаса, двигун від автомобіля і пр.), Конструкторська документація, всі креслення і розрахунки, комп'ютер, інтернет.
Інструкція
1
Скачайте з інтернету докладний посібник з будівництва, що містить схеми, креслення і розрахунки для будівництва саморобного вертольота .
2
Обладнайте робочу площадку для будівництва вертольота , все-таки такий літальний апарат займе певне місце.
3
Придбайте необхідні для будівництва вертольота матеріали згідно конструкторської документації.
4
Покроково виконуючи інструкцію, виконайте всі деталі вертольота і з'єднайте їх в єдиний механізм.
Зверніть увагу
Мало просто побудувати саморобний вертоліт, потрібно ще навчитися ним керувати, щоб уникнути нещасних випадків. Якщо ніде взяти уроки пілотування, тоді пройдіть навчання на стимуляторе, але ні в якому разі не намагайтеся піднятися в повітря, не маючи взагалі ніяких навичок керування літальним апаратом.
Корисна порада
Вибирайте для будівництва ту модель літака, технічна документація якого містить найбільш докладні схеми.
В сучасному великому місті вертоліт іноді - єдина можливість не запізнитися до призначеного часу. Він облетить всі пробки, реально скоротить шлях, та й вигляд на місто з висоти пташиного польоту доставить незабутні враження. Ось чому все більше і більше бізнесменів набувають легкі вертольоти в приватне користування.
Інструкція
1
Навіть ті, хто не має можливості придбати гвинтокрилу машину, може піднятися в повітря на вертольоті. Для цього необхідно орендувати його на деякий час. Місцеві авіаклуби з задоволенням надають громадянам цю можливість, оскільки такі польоти приносять їм непоганий дохід. Техніку орендують для проведення весіль, днів народження, літають в туристичні пізнавальні польоти, на охоту-рибалку, на термінові переговори і просто так, для задоволення.
2
Щоб замовити вертоліт, знайдіть у вашому місті авіаклуб, який надає вертольоти в оренду. Зазвичай вони рекламують свої послуги в газетах, журналах, по радіо або місцевому телебаченню.
3
Зателефонуйте туди і домовтеся про зустріч. Заздалегідь зберіть відомості про це авіаклубі. Опитаєте друзів і родичів, можливо, хтось вже користувався їхніми послугами. Пошукайте в інтернеті на місцевих форумах відгуки про цю компанію. Заодно дізнайтеся, на що варто звернути увагу при замовленні.
4
Приїхавши в обраний авіаклуб, поцікавтеся його ліцензією і кваліфікацією пілотів. Обговоріть всі умови замовлення заранее.Заполніте договір, вкажіть кількість пасажирів, кінцеву точку (по можливості - точний маршрут), кількість посадок і час на них. Фахівці на основі цих даних розрахують вартість, час польоту, розроблять маршрут. Внесіть передоплату.
5
Укладіть договір страхування, цей документ сьогодні є обов'язковим навіть у випадку, якщо ви вже застрахували своє життя. Справа в тому, що політ - це підвищений ризик і в умови звичайного договору він не входить.
6
Замовляйте політ заздалегідь, мінімум за 2 дні, пам'ятайте, що перш ніж ви підніметеся в повітря, потрібно узгодити маршрутний лист і отримати дозвіл на політ. До того ж, машина повинна пройти технічний контроль.
Зверніть увагу
Мати вертоліт у власності не так-то просто. Відразу постає питання про місце його зберігання, технічному обслуговуванні, а головне, про можливість його використання. Адже для того щоб керувати вертольотом, необхідно отримати льотний сертифікат або мати найманого льотчика з такими документами. Сьогодні можна орендувати в льотному клубі місце або ангар, де зберігатиметься ваша крилата машина. У тому ж авіаклубі можна отримати і льотний сертифікат, попередньо навчившись в інструкторів льотній справі. Навчання проходить в два етапи, спочатку навчають льотної теорії, а потім практиці. Крім того, вас навчать правильно складати план польотів, тому що повітряний простір в нашій країні контролюється. І для того, щоб здійснити політ, необхідно заздалегідь подати заявку в місцеві авіалінії.