Як активувати обліковий запис skype.

Сучасні технології пропонують нам всілякі зручні сервіси, які роблять наше життя зручніше і комфортніше. До таких сервісів сміливо можна зарахувати і програму Skype. За роки своєї роботи програма прекрасно себе зарекомендувала і користується популярністю у мільйонів користувачів. Якщо ви також хочете приєднатися до армії абонентів Skype, ось кілька порад про те, як можна зареєструвати аккаунт в Skype.
Вам знадобиться
  • Вам буде потрібно швидкісний інтернет і гарнітура.
Інструкція
1
Увійдіть на сайт програми http://www.skype.com/intl/ru/welcomeback. Скачайте Skype. Це безкоштовна програма і ніяких обмежень щодо її використання немає. Встановіть її на свій комп'ютер: програма сама підкаже вам, як це зробити.
2
Зареєструйте аккаунт . Для цього заповніть два основних поля - логін і пароль. Нехай вони будуть досить простими для вашого запам'ятовування і складними для сторонніх людей.
3
З'явиться нове вікно. Акуратно заповніть всі поля. Дуже важливо, щоб ваша електронна пошта, адреса якої ви вкажете при реєстрації, добре і справно працювала.
4
Свої персональні дані ви можете заповнити настільки детально, наскільки ви цього самі забажаєте.
5
Реєстрація аккаунт а завершена. Ви можете увійти в Skype під своїм логіном і паролем і почати користуватися всіма його перевагами.
Зверніть увагу
Попросіть людей, з якими ви часто спілкуєтеся, також зареєструвати аккаунт в Skype - і ваші витрати на міжміські і міжнародні розмови зменшаться в кілька разів.
Корисна порада
Для того щоб ви могли вести аудіоразговори, вам буде потрібно гарнітура, для відео - веб камера.