Як вивести запах з холодильника. вивести тарганів з холодильника.

Неприємний запах в холодильнику найчастіше виникає через бактерій, які живуть і розмножуються на крихтах забутої зіпсованої їжі. Проходить трохи часу, і пахнути починає все в холодильнику. Вихід із цієї неприємної ситуації є. Щоб позбутися неприємного запах а в холодильнику, потрібно діяти послідовно.
Інструкція
1
Вийміть все, що знаходиться всередині холодильника - продукти, ящики і полиці. Все вимийте з застосуванням слабкого розчину соди, нашатирного спирту або оцту (1 столова ложка на 1 літр води). Можна мити та миючим засобом, який приємно пахне, але необхідно подивитися в інструкції, чи підходить воно для чистки холодильників.
2
Потім провітріть холодильник, просушіть його і покладіть всередину який-небудь адсорбент - скибочки чорного хліба, дольки лимона, шматочки сирої картоплі, яблука, будь-яких цитрусових. Можна також використовувати відкриту пачку соди, активоване вугілля, рис, натуральна кава в зернах (або мелений). Адсорбент буде вбирати неприємні запах і.
3
Буває, що запах в холодильнику з'явився не через прострочених продуктів, а в результаті тривалого відключення електроенергії. Тоді, якщо в холодильнику є скловолокно, на нього після розморожування могла потрапити рідина з розмороженого м'яса. Це призводить до утворення стійкого трупного запах а, який вищепереліченими засобами не видалити. Розберіть холодильник, вийміть скловолокно, промийте стінки і замість скловолокна укладіть чистий теплоізоляційний матеріал. Краще довірити цю процедуру фахівцеві.
Зверніть увагу
Холодильник треба мити не менше 2 разів на рік.