Як налаштувати розмір екрану.

Налаштування розмірів екрана дозволяє поліпшити якість сприйняття картинки для конкретного користувача. Тут немає жорстких стандартів, однозначно визначальних найкраще дозвіл монітора. Кожна людина налаштовує параметри візуалізації для себе з урахуванням свого зору і переваг. Тому вміння налаштувати розмір екрана необхідно будь-якому користувачеві ПК. Параметри дозволу екрана задаються засобами операційної системи. При цьому потрібно враховувати технологічні особливості монітора і можливості встановленої в систему відеокарти.
Інструкція
1
На робочому столі відкрийте властивостей екрана. Для цього в будь-якому місці клацніть правою кнопкою мишки і в контекстному меню натисніть на пункт «Властивості». Здасться вікно «Властивості: Екран».
2
Виберіть у вікні вкладку «Параметри». Тут знаходяться елементи для установки параметрів відображення. Використовуючи повзунок «Дозвіл екрана» і пересуваючи його мишкою, поміняйте дозвіл. Встановіть потрібне вам співвідношення точок в пікселях, звіряючись при цьому з відображеними нижче повзунка числовими значеннями.
3
Встановіть якість передачі кольору. Для цього в тому ж вікні у відповідному випадаючому списку виберіть потрібне значення. Після завдання всіх параметрів перегляньте зміни, натиснувши кнопку «Застосувати».
4
Після нетривалого моргання дисплея його роздільна здатність зміниться відповідно до встановлених даними. При цьому на екрані здасться віконце «Параметри монітора», що повідомляє про зміну розміру. Якщо візуалізація з новим дозволом вас влаштовує повністю, натисніть в даному віконці кнопку «Так» - підтверджуючу збереження параметрів. Інакше - кнопку «Ні». Також, за замовчуванням, зміни будуть скасовані системою автоматично, через 15 секунд.
Зверніть увагу
Оптимальний дозвіл монітора слід підбирати з урахуванням його технологічних особливостей. Деякі старі моделі не можуть підтримувати дозвіл високого рівня.
Якщо на моніторі встановлено дуже малий дозвіл, працювати за комп'ютером буде досить незручно. Для кожного екрана є свої оптимальні параметри, і ви можете легко замінити початкові налаштування на один з пропонованих системою варіантів.
Вам знадобиться
  • комп'ютер/нетбук/ноутбук
Інструкція
1
Дозвіл екрана (або робочого столу) залежить від можливостей самого монітора і вашої відеокарти. Кожен елемент має своє максимальне і мінімальне значення. Наприклад, дозвіл 800x600 пікселів буде за замовчуванням встановлено операційною системою Windows при першому запуску. Можливо також, що це значення виявиться для вашого монітора максимальним.
2
Коли ви почнете встановлювати програмне забезпечення та драйвера для відеокарти, то мінімальним дозволом, найімовірніше, стане саме 800x600 пікселів, а максимальне буде розраховано в залежності від того, що зможе підтримувати відеокарта або монітор.Еслі вони підтримують різний діапазон дозволу , автоматично буде обраний самий оптимальний. Таким чином, вам буде доступний той діапазон, при якому зображення на моніторі буде показуватися в відмінному качестве.Устанавлівая максимальний дозвіл, пам'ятайте, що всі значки, які відображаються на екрані монітора, стануть більш чіткими, але при цьому зміняться в розмірі. Чим вище дозвіл, тим вони будуть менше.
3
Щоб подивитися і змінити дозвіл на своєму комп'ютері самостійно, на вільному від тексту та піктограм робочому столі клацніть правою клавішею миші. У випадаючому меню виберіть «Властивість» (ця кнопка знаходиться в самому низу). Після цього вам буде доступно нове вікно, яке називається «Властивості: Екран». Знайдіть вкладку "Параметри" і клацніть по ній лівою клавішею миші. Внизу і трохи лівіше ви побачите невелику таблицю під назвою «Дозвіл екрана ». У ній буде повзунок. Пересуваючи його вліво, ви зменшите дозвіл, а вправо - збільшите.
4
Після установки оптимального для вас дозволу натисніть кнопку «Застосувати». На 15 секунд ви зможете побачити, який дозвіл буде у вашого монітора, і, якщо воно вас влаштує, натисніть кнопку ОК. Виконайте останні дії кілька разів, щоб вибрати з декількох пропонованих системою варіантів найоптимальніший.