Як виростити квіти з насіння. Як садять насіння квітів.

Сьогодні у продажу є безліч насіння найрізноманітніших квітів. Так чому б не спробувати їх виростити? Адже вирощування квітів з насіння - це дуже захоплюючий процес. Садовод бачить всі стадії розвитку рослини, відчуває себе причетним до цього чуда природи. Але щоб отримати з насіння красиві квіти, буде потрібно терпіння.
Інструкція
1
Насамперед треба вибрати правильні насіння. Подивіться на квіти на картинці пакетика, почитайте, що написано на звороті. Для початку краще брати невибагливі сорти, які не вимагають особливих умов утримання. Зверніть увагу на розмір майбутніх рослин, потрібний їм рівень освітленості і поливу, переконайтеся, що зможете це забезпечити. Також треба підстрахуватися від неякісних насіння . Це можна зробити, почитавши інформацію про виробника. Якщо постачальник зазначає свою адресу і телефон, менше шансів, що насіння не проростуть.
2
Потім треба підготувати насіння до посадки. Почитайте інструкцію - чи не потрібна вашим насінню стратифікація або скарифікація. Якщо потрібна стратифікація, значить, доведеться кілька місяців витримати насіння в пухкої вологому грунті при зниженій температурі. Скарифікація потрібна насінню з твердою оболонкою. Акуратно підпиляєте її напильником, злегка, намагаючись не проткнути наскрізь. Якщо насіння долгопрорастающіе, замочіть їх у розчині марганцівки, Епін, Фітоспорін, потім загорніть насіння на 2-3 дні у вологий бинт.
3
Потім посійте насіння в рихлу і вологий грунт, на невелику глибину. Краще скористатися розсадним ящиком. Якщо насіння дрібні, їх треба садити на 1-2 мм, якщо великі - на 1 см. Зверху накрийте ящик прозорим поліетиленом або склом. Поставте в тепле місце і чекайте появи сходів. Коли з-під землі здадуться невеликі зелені петельки, обережно розсадите квітки разом із земляною грудкою (щоб не пошкодити корінці) по окремих горщиках. Горщечки поставте на сонці, поливайте і підгодовуйте рослини.