Як поміняти лампочку на калині. Як поміняти лампочку в фарі лада калина.

На автомобілях Lada Kalina встановлені блок-фари, які поєднують в собі ближній і далекий світ, а також покажчики повороту. Дальнє світло включається за допомогою перемикача світла фар, а ближній - перемикачем зовнішнього освітлення. Незалежно від положення перемикача зовнішнього освітлення, дальнє світло можна включити короткочасно, якщо пересунути важіль перемикача світла фар на себе. Лампи, встановлені на заводі в даний автомобіль, часто виходять з ладу, тому їх доводиться міняти.
Інструкція
1
Перед будь заміною ламп освітлення в автомобілі обов'язково від'єднайте від «мінусової» клеми акумуляторної батареї провід. Це необхідно зробити в цілях вашої безпеки.
2
Для заміни ламп дальнього або ближнього світла зніміть гумову кришку фар, потім акуратно вийміть колодку з проводами і від'єднайте її від висновків лампи. Відіжміть із зачеплення з гачками фіксатор лампи, і вийміть її.
3
Проведіть заміну лампи і зберіть все в зворотній послідовності. Не торкайтеся пальцями колби лампи, це може привести до її швидкого виходу з ладу. Беріть лампу в чистих рукавичках і видаліть всі плями спиртом.
4
Заміна габаритного світла у фарі аналогічна попередній операції. Також зніміть гумову кришку фар і витягніть патрон, в якому знаходиться лампа. Вийміть лампу з патрона і встановіть нову.
5
Для заміни будь лампи в задньому ліхтарі спочатку зніміть ліхтар з автомобіля. Для цього відженете оббивку багажника, яка знаходиться за задніми фарами. Стисніть фіксатори і вийміть колодку проводів, відверніть три гайки, на яких кріпиться ліхтар і зніміть його з машини.
6
Тримаючи ліхтар в руках, відверніть патрон лампи проти годинникової стрілки і витягніть його. Також проти годинникової стрілки виймається безпосередньо і лампа з патрона. Вставте нову лампу і зберіть ліхтар у зворотній послідовності.