Як заблокувати інформери.

Ось уже кілька років на просторах інтернету поширюється така зараза, як інформери . Інформер - це завжди певний вид рекламного блоку, який пропонує вам скористатися його послугами, а саме - відправити sms-повідомлення на номер мобільного телефону, з метою ліквідації настирливого вікна. Якщо користувач комп'ютера погоджується з даними дією і відправляє повідомлення, то він програє в будь-якому випадку: гроші, витрачені на sms, він назад не отримає, а баннер залишиться на тому місці, де він був.
Вам знадобиться
  • Видалення рекламного банера - інформера.
Інструкція
1
Основна мета розробників цих банерів є швидке накопичення грошових коштів за рахунок тих людей, хто ще погано освоївся в мережі інтернет. Звичайно, при бажанні можна знайти автора баннера, але витрачені гроші не завжди повертаються вам назад. Якщо номер, вказаний на банері складається з 4-5 цифр, то автора цього інформера буде легко знайти. Але останнім часом почастішали випадки вказівки повноцінного номера мобільного телефону, що значно ускладнює завдання. Інформери відносять до класу паразитуючого програмного забезпечення - malware.
2
Для видалення інформера в браузері Internet Explorer, необхідно натиснути меню «Сервис», далі «Властивості оглядача». У вікні, виберіть вкладку «Додатково», потім натисніть кнопку «Скидання». Після перезавантаження комп'ютера перевірте роботу комп'ютера.
3
Якщо інформер не зник, слід натиснути меню «Сервис», вибрати пункт «Надбудови», далі «Включення і відключення надбудов». У вікні, знайдіть поле «Файл» і знайдіть всі файли, які закінчуються на lib.dll. Всі знайдені файли необхідно відключити в цьому вікні. Після перезапуску браузера, перевірте наявність інформера. Якщо він не зник, то всі знайдені файли необхідно видалити з папки System 32, яка розташовується в папці Windows системного диска.
4
Ще одним варіантом позбавлення від інформера може стати сканування системи програмою Cure It або AVZ. Якщо робочий стіл у вас запускається, то виконайте сканування програмою в своїй системі, інакше доведеться знімати жорсткий диск і сканувати його на іншому комп'ютері.
5
Скориставшись телефоном, ви можете попросити друга зайти на сайт розробника антивірусного програми Dr. Web. На цьому сайті є розділ, який зможе допомогти у вирішенні вашої проблеми. Від вас вимагається продиктувати номер телефону, на який потрібно відправити sms-повідомлення або текст повідомлення. У відповідь ваш друг продиктує коди розблокування для вашого інформера. Якщо жоден код вам не підійшов, докладно опишіть зовнішній вигляд інформера і його зміст. На тому ж сайті є приклади сторінок інформерів, за допомогою яких процес розблокування можна прискорити.