Як пережити сесію.

Від сесії до сесії живуть студенти весело, голосують найправдивіша приказка в світі. Ще б! Хіба молоді люди можуть повністю присвятити себе навчанню? Адже треба ще заробити грошей, погуляти, зайнятися собою, приділити час рідним і друзям. Ось і виходить, що все саме несмачне залишається на останні тижні семестру.
Інструкція
1
Коли іспити, непомітно підкравшись, кидаються з-за рогу, перше, що слід зробити, - це розподілити свій час. Безжально урежьте час, виділений на розваги, час, який зазвичай витрачається даремно, і пустіть його в хід. Будьте раціональні і, якою б тяжкою не здавалася таке життя, пам'ятайте, що вас чекає світло в кінці тунелю: здані іспити і довгоочікувані канікули.
2
Запасіться їжею, причому такою, яку можна без клопоту приготувати. Якщо ви хороший кулінар, заздалегідь сфабрикувати рагу, печеню або цілу каструлю супу і поставте все це в холодильник (в общаге, правда, з місцем в холодильнику буде біда). Так вам не доведеться витрачати час на походи в магазин і на готування - залишиться тільки розігріти. І накупите якихось вкусняшек, солодощів, сиру "косічкa", оливок - цим можна буде час від часу себе заохотити.
3
Коли втискувати в голову знання стане вже зовсім не під силу, саме час поєднати приємне з необхідним. Вийдіть вчити квитки куди-небудь на свіже повітря - в парк, на берег річки або хоча б на балкон. І вам різноманітність, і мізкам кисень. Крім того, не нехтуйте фізичною активністю. Повірте, голова краще думає, коли тіло хоч скількись рухається. Тому не сидите цілими днями в чотирьох стінах.
4
Розподіліть екзаменаційні квитки між двома-трьома надійними людьми (себе тільки не забудьте). Так ви швидше знайдете інформацію, і у вас залишиться більше часу на те, щоб вчити. І взагалі, вчити всім разом дуже корисно. Всім відомо, що таке "стадне почуття". Всім разом і веселитися краще, і вчитися. Але стежте за тим, щоб на чиюсь долю не випало менше роботи, а то так замість навчання ви будете влаштовувати розборки.
5
Взагалі ж кажучи, про інформаційне забезпечення кипучих сесійних днів варто подбати все-таки заздалегідь. Приділіть цьому, покладемо, дві години на тиждень. Це небагато! Просто дізнайтеся заздалегідь, які вам предмети треба здавати, якими є екзаменаційні питання, які практичні завдання потрібно зробити до іспиту. Будьте добре інформовані, і тоді в вашій голові сам собою народиться план роботи. І нехай прибуде з вами сила!