Як розібрати задні фари.

Універсальної інструкції для зняття і установки задніх фар на автомобіль не існує. Це пов'язано з тим, що всі машини мають різну конструкцію. На одному автомобілі для зняття і розбору задніх фар необхідно відвернути два або чотири гвинта - і фара у вас в руках, на іншому доведеться зняти бампер, а на наступному взагалі розібрати половину авто. Розглянемо приклад розбору заднього ліхтаря на Toyota Corolla.
Інструкція
1
Візьміть викрутку і торцевий ключ на «10». Відкрийте задній багажник, і зніміть чорну кришку, яка закриває ліхтар зсередини, тягніть акуратно, а то можна зламати. Вийміть лампу разом з патроном.
2
Торцеві ключі відкрутите дві гайки, які легко втратити в надрах багажника, тому акуратно притримайте їх, щоб не впали. Висмикніть ліхтар, попередньо підігнувши вусики кліпси викруткою зсередини.
3
Отже, вам вдалося витягти ліхтар. Тепер візьміть ганчірочку і гарненько протріть його, інакше при подальшій розбиранні можна забруднитися в пилу і бруду.
4
Найскладніше завдання - це зняття відбивача. Для цього зніміть його з замків і давите його всередину ліхтаря. Викруткою отщелкніте фільтр. Якщо не виходить це зробити, то проколупнути ці засувки викруткою. Тисніть на відбивач в сторону і витягніть його назовні, допомагаючи викруткою.
5
Светофильтр дуже складно витягнути, не зламавши при цьому і його, і шматок фари . Краще зламайте його, використовуючи кусачки і викрутку. Або грійте запальничкою або феном, що займе багато часу.
6
Тепер можете робити все, що завгодно - поставити новий світлофільтр іншого кольору, вийняти стару лампочку і поставити нову, або зробити тюнінг задніх фар на свій розсуд. Після того, як всі справи зроблені, зберіть все назад у зворотній послідовності, на це піде близько хвилини. Робота закінчена.