Як виправити помилку програми. помилка програми дізнатися причину.

Повідомлення про те, що виникла «помилка програми» може з'являтися при роботі найрізноманітніших програм, починаючи від комп'ютерних ігор і закінчуючи офісними програмними продуктами. Причини появи такої помилки також можуть бути різні, однак кілька загальних рекомендацій, що стосуються того, як виправити помилку додатки, все ж можна запропонувати.
  1. Якщо помилка з'являється щоразу після установки додатка, тобто без помилки воно жодного разу не запускалось, то причиною може бути некоректна установка додатки, або ж його несумісність з вашою системою. Спробуйте повністю деінсталювати додаток і знову його встановити. Якщо помилка як і раніше з'являється, спробуйте запустити додаток в режимі сумісності. Для цього клацніть по ярлику запуску додатка правою кнопкою миші і відкрийте «Властивості». Перейдіть на вкладку "Сумісність". Встановіть прапорець «Запускати програму в режимі сумісності» і виберіть версію Windows, з якою програмний продукт гарантовано сумісний. Якщо ви не знаєте, якою має бути версія, просто пробуйте кожну послідовно, щоразу натискаючи «Ок» або «Застосувати» і пробуючи запустити програму за допомогою цього ярлика, поки роботу не відновлено.
  2. Якщо раніше додаток запускалось і працювало без помилок, спробуйте просто перезавантажити комп'ютер. Можливо, в результаті тривалої роботи різних програм і елементів операційної системи порушено розподіл пам'яті, і після перезавантаження ваш додаток запрацює.
  3. Причиною помилки можуть бути російські символи в дорозі до виконуваного файлу. Повністю деінсталюйте додаток, при повторній установці вибравши шлях, який не містить російських символів.
  4. Проведіть повне сканування системи на віруси. Можливо, причина помилки - активність шкідливого програмного забезпечення, занесеного на ваш комп'ютер.
  5. Причиною помилки може бути фізичний перегрів модулів пам'яті, що призводить до їх некоректної роботи. В цьому випадку щоб виправити помилку додатки вимкніть комп'ютер, відкрийте корпус і акуратно пропилесосьте всі електронні компоненти. Крім того, можна акуратно витягти модулі пам'яті і знову встановити їх у відповідні роз'єми - це допоможе видалити утворився шар окислів на контактах модулів і відновити електропровідність сполук.