Як прибрати набряки ніг. Як прибрати набряклість ніг.

Набряки ніг виникають з різних причин, але в будь-якому разі їх поява має насторожити. Звичайно, якщо ви весь день перебували в незручному взутті або на високих шпильках, то лякатися нема чого. У всіх інших випадках бажано проконсультуватися з лікарем. Полегшити стан і прибрати набряклість можна за допомогою нехитрих методів і препаратів.
Інструкція
1
Якщо ви раніше брали сечогінні засоби, прийміть таблетку вже знайомого препарату. Можете прийняти урологічний збір або поїсти ягід журавлини або брусниці. Легку сечогінну ефектом володіє зелений чай або каркаде.
2
Налийте в таз прохолодної води, але температура не повинна бути нижче 25 градусів, інакше можете застудитися. Потримайте ніг і в воді хвилин 15-20. Набряки повинні злегка спасти. Замість таза з водою можете прийняти прохолодний душ, а краще контрастний.
3
Розведіть столову ложку яблоч ніг про оцту в воді і змочіть в розчині ганчірочку. Потім протріть ніг і. Яблучний оцет може викликати алергічні реакції у схильних до них людей. Не використовуйте оцтову есенцію, ефекту не буде.
4
Купіть в аптеці крем, який знімає набряклість ніг. Наносите його щовечора, легкими масажними рухами злегка втираючи в шкіру. Зазвичай такі крему містять ментол, який і покращує кровотік і зменшення набряку.
5
Сходіть в лікарню. І ніг да набряки виникають на тлі варикоз ніг про розширення вен і звичайні методи зняття набряклості допоможуть, але ненадовго. Також вони можуть сигналізувати і про погану роботу нирок або інших органів.