Як випрати джинси. Як прати світлі джинси.

Джинсова тканина - невибагливий матеріал, якому не страшна повсякденна носка. Напевно, саме тому їх так люблять носити і дорослі, і діти. Джинси не потребують частого прання, звичайно якщо вони темного кольору. Світлі брюки можна прати частіше, у міру їх забруднення.
Інструкція
1
Темні джинси стирайте з вивороту при температурі 30 градусів. При пранні додавайте будь порошок для темних або кольорових речей. Якщо ви сушіть білизну на вулиці, не потрібно вивертати штани на лицьову сторону, від впливу сонячних променів вони можуть зблякнути.
2
Блакитні або кольорові джинси стирайте при 30-40 градусах, але не вище. Можете прати як вручну, так і на машинці. Використовуйте порошок для кольорових тканин. Останнім полоскання бажано додайте кондиціонера, так як джинсова тканина жорсткий матеріал, а кондиціонер пом'якшує і позбавляє від утворення статичної електрики.
3
Світлі або білі джинси стирайте при температурі 50-60 градусів. Для прання використовуйте порошок для білих речей. Можете додавати трохи соди, особливо якщо джинси набули жовтуватий відтінок. На такій температурі штани можуть трохи пом'ятися, але добре відперуться. Нижчу температуру води для прання світлих речей можна використовувати тільки при незначних забрудненнях.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7qGoK1Y3O3c
Корисна порада
Чи не ставте занадто великі обороти віджимання, джинси помнуться. По можливості не сушіть їх в машинці-автомат, після цього пропрасувати їх буде дуже складно.