Як підібрати мотоцикл.

Є багато людей, які люблять їздити на автомобілях і отримують від цього величезну насолоду, однак не менша кількість людей отримують насолоду від їзди на мотоциклах . Саме про них ми і поговоримо. Ми допоможемо вам підібрати собі відповідний мотоцикл, якщо ви все-таки зважилися на його покупку.
Вам знадобиться
  • Мета, фінансові ресурси
Інструкція
1
Першим ділом ви повинні задати запитання самому собі: «Що ж саме я хочу?» Різновидів мотоциклів є дуже багато, і багато авторів називають різні типи мотоциклів і використовують свої класифікації. Однак, перш за все вам потрібно визначитися з головною метою, з якою ви купуєте собі новий мотоцикл. Є дві основні групи мотоциклів - це дорожні і позашляхові. Залежно від того, де ви збираєтеся на ньому їздити, підійдуть моделі з тієї чи іншої групи.
2
Коли ви визначилися з основним напрямком використанням вашого майбутнього двоколісного друга, можна приступати до наступного кроку. Тепер вам слід визначитися, який з видів мотоциклів вам більше імпонує. Є мотоцикли категорії «класик» - вони самі універсальні і допоможуть практично в будь-якій ситуації, «спортбайки» - це привабливі моделі з обтічним кузовом, «суперспорт» - це дуже швидкі моделі, виконані в красивому дизайні, «турер» - ці моделі підійдуть тим , хто планує подорожувати на своєму байку, «чопер» - це дорогі мотоцикли з великою кількістю хрому і низькою посадкою, «кросові» - призначені для кросових мотогонок, «ендуро» - моделі для людей, охочих зайнятися позашляховим туризмом. Як уже згадувалося, класифікації бувають різні, але в загальному вони схожі і тепер ви з ними знайомі.
3
Після ознайомлення з різновидами мотоциклів, ви можете приступити до вибору моделі, яка буде максимально відповідати вашим запитам. Вам потрібно чітко розуміти, де ви найбільше будете використовувати мотоцикл і як часто будете на ньому їздити. Чи є у вас бажання покрасуватися перед перехожими або своїми знайомими або ж вам просто потрібна «робоча конячка»? Відповіді на ці питання дуже важливі, тому кожен повинен сам для себе на них відповісти і лише потім можна спокійно визначитися з вибором.
Зверніть увагу
Багато мотоцикли мають дуже високу вартість лише через те, що марка досить популярна і користується попитом. Однак це не завжди означає, що вона має ідеальне співвідношення ціна/якість, тому зважте всі варіанти, перш ніж прийняти остаточне рішення.
Корисна порада
Завжди дивіться паспортні характеристики обраної вами моделі. Звертайте увагу на такі показники, як витрата палива, так як є багато моделей, які досить «ненажерливі» і вам навряд чи захочеться дуже часто заливати дорогий бензин в бензобак, тому краще відразу врахувати цей фактор.