Як вивести домашніх клопів.

Одна з найнеприємніших домашніх напастей - клопи. Перші ознаки зараження будинки цими комахами - свербіж і характерні укуси на шкірі його мешканців. Принаймні розмноження клопи стають видні. Вчимося позбавлятися від них.
Вам знадобиться
  • Придбайте всі необхідні речі для здійснення процедури: захисний костюм, респіратор, захисні окуляри, рукавички, розпилювач, інсектицидний препарат. На сьогоднішній день серед усіх інсектицидних препаратів найбільш ефективними і відносно безпечними є мікрокапсульовані препарати.
Інструкція
1
Перш за все, знайдіть джерело роздратування, тобто місце, де гніздяться клопи. Найчастіше це буває ліжко. Переконавшись, що клопи мешкають саме там, приступайте до процедури виведення клопів.
2
Звільніть приміщення від членів сім'ї та домашніх тварин приблизно на кілька діб. Проведіть генеральне прибирання будинку, щоб позбутися від пилу і бруду, які можуть стати притулком для клопів. Зніміть все покривала і постільна білизна, щоб отримати прямий доступ до джерела. Пропилососьте матрац перед знищенням клопів.
3
Одягніть захисний костюм, рукавички, окуляри і респіратор. Візьміть в руки аерозоль для знищення клопів і ретельно його струсіть перед вживанням, як написано в інструкції. Нанесіть аерозоль на матрац і в інші місця осідання клопів на ліжку і за нею невеликими порціями. Повторіть цю дію кілька разів. Не забудьте обробити всі важкодоступні ділянки.
4
Після обробки аерозолем матраца і ліжка, обробіть також всю кімнату: плінтуса, м'які меблі, кути, стіни, килими, підлоги. Обробіть аерозолем не тільки кімнату, в якій виявлені клопи, а й всю квартиру целіком.После чистки віддайте килими, постільна білизна, покривала в хімчистку, щоб хімічні речовини не завдали шкоди членам сім'ї і тваринам, так як вони дуже отруйні.
5
Після проведення заходу, ретельно провітріть квартиру, після чого через добу проведіть генеральне прибирання для видалення залишків токсичної речовини. Якщо клопи виявляться знову, проведіть чистку ще раз.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6G0IIySRhlQ