Як виховати в собі працьовитість.

Працьовитість - якість, властиве не всім людям. Працьовита людина відчуває задоволення від трудового процесу і результатів своєї праці. Як же бути іншим?
Інструкція
1
Для якісного виконання трудових дій необхідно докласти старання. Це може зажадати чимало зусиль. Якщо ви вирішили перебороти свою лінь, підійдіть до цього серьезно.Определіте мотив вашої трудової діяльності. Від мотивації залежить настрій на роботу. Для когось це буде заробітна плата, а для когось кінцевий результат.
2
Продумайте план дій, засоби, матеріали для виконання. Розбийте трудовий процес на етапи. Так буде простіше виконати всю роботу. По закінченні виконання кожної частини, придумайте собі невелику винагороду (часточку шоколаду, перерву і т.п.).
3
Виконавши весь обсяг роботи, порівняйте кінцевий результат з задуманої метою. Якщо ви все зробили правильно, то вони співпадуть. Це повинно принести моральне задоволення. Дуже добре, якщо вашу роботу оцінять інші люди. Це підніме вашу самооцінку і дасть можливість повірити в себе. Всі зауваження приймайте спокійно. Критика допомагає побачити недоліки і врахувати їх у майбутньому.
4
Намагайтеся в кожній справі бачити плюси. Робота, яка подобається, виконується більш якісно.
5
Привчіть себе доводити розпочату справу до кінця. З часом це увійде в звичку і позитивним чином відіб'ється на вашому трудовому процесі. Не давайте ліні оволодіти вами. Давши один раз слабину, ви можете знову опинитися в її владі.