Як забронювати номер в готелі.

Номер в готелі можна забронювати через форму онлайн замовлення при наявності такої на його сайті, по телефону, факсу або електронною поштою. Якщо вам не потрібна віза або для її оформлення не потрібно документа про забезпечення вашого проживання під час поїздки вам достатньо будь-якого підтвердження, включаючи усне. В іншій ситуації знадобиться документ, який відповідає вимогам консульства.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - адреса електронної пошти;
  • - телефон або факс.
Інструкція
1
Виберіть цікавий для вас варіант розміщення. Зробити це найпростіше за допомогою інтернету на сайті-посереднику. Задайте в форму пошуку необхідні параметри: дати приїзду та від'їзду, місто і країну, вимоги до номера, зірковості готелю, віддаленості від центру, близькості до тих чи інших інфраструктурних об'єктах та т.п.Виберіте найбільш цікавий варіант із запропонованих. Для порівняння подивіться його на сайті самого готелю (за наявності), в інших системах бронювання. Вивчіть відгуки інших туристів про готель і альтернативних варіантах. Їх можна знайти як в Рунеті, так і на англомовних сайтах і форумах.
2
Коли зупинитеся на сюжеті варіанті, зробіть процедуру бронювання. Якщо потрібна передоплата, уважно вивчіть умови її повернення. На повної і навіть часткової передоплатою може не наполягати сам готель, але консульство - включати її підтвердження в список обов'язкових документів. В такому випадку додатково зв'яжіться з адміністрацією готелю з цього питання.
3
Якщо забронювати готель через сайт неможливо, зв'яжіться з його адміністрацією будь-яким доступним і зручним вам способом: електронною поштою, телефоном, факсом. Багато готелів зараз використовують програми миттєвого обміну повідомленнями з можливістю голосового зв'язку: скайп, ICQ і подобние.В будь-якому випадку, ви повинні озвучити свої побажання щодо дати і часу заїзду, терміну розміщення, вимог до номера, бажані додаткові послуги, обговорити ціну. А при необхідності - все, що стосується передоплати та підтвердження бронювання.