Як очистити історію в пошуку. Історія пошуку очистити.

Інтернет-користувачам, які працюють з важливими документами і особистою інформацією, просто необхідно знати, як очистити історію в пошуку браузера.
Вам знадобиться
  • Папка "Властивості оглядача", браузер
Інструкція
1
Знайдіть на робочому столі вашого комп'ютера меню «Пуск». Воно розташовується в самому низу. Далі перейдіть по вкладці «Панель управління» і відкрийте папку «Властивості оглядача». З'явитися невелике вікно. Вам знадобиться розділ «Загальні», поле «Історія перегляду».
2
Натисніть кнопку «Видалити», щоб стерти з пам'яті інтернет-браузера історію пошуку, відбиту в спеціальні файли. Перед вами виникне нове віконце «Видалення історії огляду». У ньому ви побачите кілька полів - «Тимчасові файли Інтернету», «Файли" cookie "», «Журнал», «Дані веб-форм» і «Паролі».
3
В поле «Тимчасові файли Інтернету» клацніть по кнопці «Видалити». Так ви позбавитеся від копій веб-сторінок, зображень і медіафайлів, збережених для прискорення повторного огляду в рядку пошуку браузера. Для того, щоб стерти список відвіданих веб-вузлів, натисніть «Видалити» в полі «Журнал». Подібним чином, можете також видалити інші дані журналу браузера, або все одразу, просто клацнувши «Видалити все» внизу вікна.
4
Вам також знадобиться інформація про те, як очистити історію в пошуку в самому браузері. В "Opera" видаляйте відвідані адреси прямо в рядку пошуку, там, де навпроти кожного адреси стоять галочки. В "Google Chrome" натисніть кнопку «Налаштування» у формі гайкового ключа, далі «Історія», «Змінити елементи» і «Видалити дані веб-перегляду». В "Internet Explorer" перейдіть в розділ «Сервіс» та клікніть «Видалити журнал оглядача». В "Mozilla Firefox" зайдіть в меню «Інструменти» і виберіть «Видалити особисті дані».
Зверніть увагу
Навіть якщо ви очистите всю історію в пошуку, встановлений на вашому комп'ютері антивірус продовжить зберігати інформацію про відвідані вами інтернет-сторінках. Щоб видалити звіти та сховища з антивіруса, поміняйте налаштування в самій антивірусній програмі.
Корисна порада
В кожному браузері по-своєму видаляється історія пошуку, але через папку «Властивості оглядача» завжди однаково.
Інтернет - джерело всілякої інформації, часом приймаючої вельми особистий характер. Далеко не завжди користувач готовий привселюдно заявити про характер необхідної йому інформації, яку він, ймовірно, розшукував. Для збереження конфіденційності подібних питань існую способи видалення історії пошуку в браузерах.
Інструкція
1
Якщо ви хочете очистити історію пошуку , пропоновану вам пошуковим сервісом Google за результатами запиту з вашого комп'ютера, то перейдіть в свій google-акаунт, звідти - в "мої продукти" (кнопка "змінити") і там вже натисніть на кнопку "видалити історію веб- пошуку ".
2
Якщо ви хочете видалити дані з браузера Internet Explorer, то перейдіть у вкладку "Сервіс" оглядача і вже там виберіть пункт "видалити журнал оглядача".
3
У браузері Opera перейдіть в "Інструменти", потім в "Загальні настройки", знайдіть розділ "Історія", і там, в підрозділі "Пам'ять відвіданих адрес для журналу і автодоповнення" натисніть кнопку "Очистити".
4
У разі використання Google Chrome натисніть на символ настройки браузера (гайковий ключ в правому верхньому куті), потім виберіть "Параметри", перейдіть на вкладку "Розширені" і натисніть кнопку "Видалити дані веб-перегляду".
5
Для Mozilla Firefox перейдіть в розділ "Інструменти", а звідти - "Видалити особисті дані".